nr Vārds Uzvārds dz.gads   apgabals kārtas nr. darba vieta / nodarbošanās amats
                 
1 Aija Ingrīda Abene 1957 Attīstībai Par! Rīga 22 Latvijas Okupācijas muzejs Izstādes "Izstaigā Stūra māju" vadītāja
2 Hosams Abu Meri 1974 Jaunā Vienotība Vidzeme 28 Saeima deputāts
3 Aldis Adamovičs 1970 Jaunā Vienotība Latgale 1 Saeima deputāts
4 Valērijs Agešins 1972 Saskaņa Kurzeme 2 Liepājas pašvaldība deputāts
5 Pēteris Aglonietis 1965 Jaunā konservatīvā partija Latgale 3 Valsts probācijas dienests vecākais probācijas speciālists
6 Armands Agrums 1961 LSDSP-KDS-GKL Rīga 1 Latvijas Sociālās tirgus ekonomikas institūts direktors
7 Andrejs Agurejevs 1992 Rīcības partija Kurzeme 3 Ekla apdares darbinieks
8 Artūrs Ahramejevs 1967 Centriskā partija, Latvijas Zemgale 2 Valsts policija jaunākais inspektors
9 Uldis Ainārs 1975 Jaunā Vienotība Zemgale 15 Centrālā statistikas pārvalde Departamenta direktors
10 Aiga Aizpuriete 1973 Jaunā konservatīvā partija Rīga 27 bezdarbniece  
11 Mārtiņš Aizpurietis 1990 Jaunā konservatīvā partija Vidzeme 19 Limbažu novada pašvaldība deputāts
12 Normunds Aizpurs 1966 Saskaņa Vidzeme 15 VID Muitas pārvalde vecākais muitas uzraugs
13 Māris Aizsils 1975 Attīstībai Par! Vidzeme 24 R. Evolution 21 Projektu vadītājs
14 Inese Aizstrauta 1957 Zaļo un Zemnieku savienība Vidzeme 11 Saeima deputāte
15 Guntars Akmentiņš 1965 Visu Latvijai!-TB/LNNK Zemgale 7 Ozolnieku novada pašvaldība deputāts, domes priekšsēdētāja vietnieks
16 Sergejs Akuličs 1985 Attīstībai Par! Rīga 12 partija Latvijas attīstībai valdes loceklis
17 Ieva Akuratere 1958 Jaunā konservatīvā partija Kurzeme 2 Dziedātāja, aktrise  
18 Aleksandrs Alehnovičs 1965 Rīcības partija Latgale 2 Tradestandart valdes loceklis
19 Pjotrs Aleksejevs 1969 Reģionu Apvienība, Latvijas Rīga 34 Latvijas Vecticības institūts direktors
20 Rūdolfs Aļkvists 1964 Rīcības partija Rīga 25 ACB metinātājs
21 Andris Amans 1963 No sirds Latvijai Vidzeme 12 LS transports un loģistika Autovadītājs
22 Ingrīda Amantova 1960 Zaļo un Zemnieku savienība Vidzeme 24 Ropažu novada pašvaldība deputāte
23 Daina Amosova 1958 Rīcības partija Latgale 6 Daugavpils bērnu attīstības centrs Pedagogs
24 Ilmārs Ančāns 1940 Latviešu Nacionālisti Rīga 13 Pensionārs/pensionāre  
25 Staņislavs Ančevskis 1982 KPV LV, politiskā partija Latgale 14 Sitel Polska Sp. z o.o Klientu apkalpošanas speciālists
26 Ilma Andersone 1952 LSDSP-KDS-GKL Vidzeme 10 PADOMS I, IK komersants
27 Aivars Andersons 1941 Latviešu Nacionālisti Rīga 7 Pilsoņu Kongress Delegāts
28 Edgars Andersons 1949 Jaunā konservatīvā partija Zemgale 14 Rīgas Centrālais termināls Kuģu bīstamo kravu konsultants
29 Jānis Andersons 1994 KPV LV, politiskā partija Zemgale 15 BIO Dārzs Mārketinga nodaļas vadītājs
30 Toms Andersons 1989 KPV LV, politiskā partija Kurzeme 9 DHL Supply Chain loģistikas speciālists
31 Ansis Ansbergs 1993 Attīstībai Par! Latgale 10 Rīgas dome deputāts
32 Raivis Anspaks 1980 Jaunā Vienotība Vidzeme 23 Salaspils novada pašvaldība deputāts, domes priekšsēdētāja vietnieks
33 Aleksandrs Apalenis 1984 Saskaņa Rīga 30 Larota valdes loceklis
34 Artūrs Apfelbaums 1985 No sirds Latvijai Vidzeme 13 bezdarbnieks aviācijas nozares pētniecība un attīstība
35 Lilija Apine 1988 Attīstībai Par! Zemgale 9 CEE Bankwatch Network Projektu koordinators
36 Juris Apinis 1942 LSDSP-KDS-GKL Vidzeme 12 Pensionārs/pensionāre  
37 Guntis Apiņš 1946 Rīcības partija Rīga 23 Rīgas dome Satiksmes depataments kontroles dienests, vecākais kontrolieris
38 Zinaida Apreļeva 1982 Rīcības partija Rīga 27 COPs Iepirkumu speciāliste
39 Andris Arcimovičs 1963 Saskaņa Zemgale 8 Bauskas novada pašvaldība deputāts
40 Jānis Ardavs 1941 Par Alternatīvu Vidzeme 3 Pensionārs/pensionāre  
41 Jānis Arnis 1984 Visu Latvijai!-TB/LNNK Rīga 37 BCH LATVIA Pārdošanas daļas vadītājs
42 Ainārs Arnītis 1960 Reģionu Apvienība, Latvijas Zemgale 8 Skrīveru novada pašvaldības aģentūra 'SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS ZIEDUGRAVAS' direktors
43 Ringolds Arnītis 1967 Zaļo un Zemnieku savienība Vidzeme 10 Zemkopības ministrija parlamentārais sekretārs
44 Vitālijs Arsentjevs 1971 Rīcības partija Rīga 17 Colorist Baltic direktors
45 Arvils Ašeradens 1962 Jaunā Vienotība Kurzeme 1 Ministru kabinets Ekonomikas ministrs, Ministru prezidenta biedrs
46 Ivars Atteka 1961 Visu Latvijai!-TB/LNNK Kurzeme 12 Dr. Attekas privātprakse jurists
47 Uldis Augulis 1972 Zaļo un Zemnieku savienība Zemgale 2 Ministru kabinets Satiksmes ministrs
48 Ulrika Auniņa 1983 Reģionu Apvienība, Latvijas Rīga 10 Izglītības un zinātnes ministrija Struktūrfondu deparatamenta direktora vietniece profesionālās izglītības un mūžizglītības attīstības jomā
49 Viktors Austers 1958 Rīcības partija Rīga 22 Alpha Security Lat apsargs
50 Viktorija Auziņa 1986 Centriskā partija, Latvijas Rīga 5 Legis Plus jurists
51 Jānis Auziņš 1987 Jaunā konservatīvā partija Latgale 7 Līči Kubulu pagasta zs īpašnieks
52 Kristaps Averjanovs 1990 Reģionu Apvienība, Latvijas Latgale 8 Ilūkstes novada pašvaldība deputāts
53 Ināra Avotiņa 1963 Reģionu Apvienība, Latvijas Kurzeme 7 Grobiņas novada pašvaldība deputāte
54 Raitis Ābelnieks 1963 Visu Latvijai!-TB/LNNK Zemgale 4 Bauskas novada pašvaldība deputāts
55 Natālija Ābola 1953 LSDSP-KDS-GKL Zemgale 4 TV Alter A valdes priekšsēdētāja
56 Anna Āboliņa 1987 KPV LV, politiskā partija Rīga 22 Rīgas Stradiņa universitāte biroja vadītāja Sporta un uztura katedrā
57 Inese Āboliņa 1977 Zaļo un Zemnieku savienība Rīga 20 Latvijas Universitāte, Sociālo zinātņu fakultāte Izpilddirektora vietniece
58 Andis Āboliņš 1984 Zaļo un Zemnieku savienība Kurzeme 8 Talsu novada pašvaldība pārvaldes vadītājs Stendes pilsētā
59 Jānis Āboliņš 1976 LSDSP-KDS-GKL Vidzeme 7 Biedrība Latvijas Kredītņēmēju Asociācija valdes priekšsēdētājs
60 Jānis Ābols 1982 Reģionu Apvienība, Latvijas Vidzeme 10 Tieslietu ministrija jurists
61 Jānis Ādamsons 1956 Saskaņa Vidzeme 4 Saeima deputāts
62 Āris Ādlers 1980 Progresīvie Zemgale 10 Biedrība Sernikon Projektu vadītājs
63 Andris Bačkurs 1987 Attīstībai Par! Kurzeme 5 ANBA valdes loceklis
64 Andris Bačuks 1987 Zaļo un Zemnieku savienība Latgale 11 Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība ārsts fizioterapeits
65 Andris Badūns 1961 Jaunā Vienotība Latgale 4 Dagdas novada pašvaldības iestāde Veselības un sociālo pakalpojumu centrs Dagda iestādes vadītājs
66 Anda Baidekalna 1985 Attīstībai Par! Kurzeme 15 AB 19 valdes locekle
67 Inese Baikovska 1965 Saskaņa Vidzeme 11 Zvērinātu advokātu kolēģija advokāte
68 Normunds Balabka 1973 Jaunā Vienotība Rīga 20 Stopiņu novada pašvaldība deputāts
69 Marija Balcere 1946 Jaunā konservatīvā partija Rīga 7 Marija SAB valdes priekšsēdētāja
70 Normunds Balčuns 1981 Zaļo un Zemnieku savienība Rīga 24 Veselības ministrijas Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests Galvenais saimniecības pārzinis
71 Dace Austra Balode 1978 Jaunā konservatīvā partija Rīga 24 Rīgas centra daiļamatniecības pamatskola skolotāja pagarinātās dienas grupā
72 Natālija Balode 1961 Jaunā konservatīvā partija Kurzeme 8 Saldus novada pašvaldība deputāte
73 Ringolds Balodis 1966 Visu Latvijai!-TB/LNNK Kurzeme 4 Saeima deputāts
74 Aleksandrs Baranovskis 1987 Krievu savienība, Latvijas Latgale 15 Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests ārsta palīgs/feldšeris
75 Aija Barča 1949 Zaļo un Zemnieku savienība Kurzeme 2 Saeima deputāte
76 Māris Barkāns 1963 Centriskā partija, Latvijas Latgale 2 Zviedrija siltumtehniķis
77 Jānis Baroniņš 1987 KPV LV, politiskā partija Rīga 14 students  
78 Arvīds Barševskis 1965 Zaļo un Zemnieku savienība Latgale 6 Daugavpils Universitāte Zinātņu prorektors
79 Maksims Bartuševičs 1983 KPV LV, politiskā partija Rīga 21 ENERGOSERT neatkarīgais eksperts ēku energoefektivitātes jomā
80 Aleksandrs Bašarins 1952 Par Alternatīvu Vidzeme 12 Pensionārs/pensionāre  
81 Ainars Bašķis 1961 Jaunā konservatīvā partija Vidzeme 6 Ansters SIA Pārdošanas vadītājs
82 Česlavs Batņa 1979 Zaļo un Zemnieku savienība Vidzeme 18 Ikšķiles novada pašvaldība deputāts, domes priekšsēdētāja vietnieks
83 Krista Baumane 1973 Attīstībai Par! Rīga 5 Frozen Grapes valdes locekle
84 Edgars Baumanis 1963 No sirds Latvijai Kurzeme 3 Agrotehnika veikala vadītājs
85 Vladislavs Bautris 1958 Latviešu Nacionālisti Latgale 1 ROYAL GROUP apsardzes operatīvais darbinieks
86 Jānis Bārbalis 1979 KPV LV, politiskā partija Vidzeme 20 Limbažu novada pašvaldība sporta pasākumu vadītājs Pāles pagastā
87 Valdis Bārda 1967 Zaļo un Zemnieku savienība Vidzeme 14 Alojas novada pašvaldība deputāts, domes priekšsēdētājs
88 Ivars Bārdiņš 1951 Zaļo un Zemnieku savienība Rīga 14 Latvijas Pasts Īpašuma pārvaldes vadītāja vietnieks
89 Sandis Bārdiņš 1975 No sirds Latvijai Zemgale 13 Latvijas Nacionālā opera un balets orķestra mūziķis
90 Vilis Bārtulis 1955 Jaunā konservatīvā partija Rīga 15 Nodrošinājuma valsts aģentūra vecākais referents
91 Rolands Arturs Bebris 1949 Visu Latvijai!-TB/LNNK Rīga 29 Pensionārs/pensionāre  
92 Ingūna Bedikere 1973 Reģionu Apvienība, Latvijas Vidzeme 23 zs Dižbajāri pārvaldniece
93 Inta Beikmane 1956 LSDSP-KDS-GKL Rīga 17 Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde Pīlādzītis saimniecības vadītāja
94 Edvards Beitāns 1990 Par Alternatīvu Latgale 3 students  
95 Rūdolfs Beitāns 1995 Reģionu Apvienība, Latvijas Latgale 13 Viļānu novada pašvaldība deputāts
96 Dagmāra Beitnere-Le Galla 1955 Jaunā konservatīvā partija Vidzeme 2 Jūrmalas pašvaldība deputāte
97 Juris Bekins 1969 Par Alternatīvu Vidzeme 10 Lattelekom eksperts
98 Olga Belova 1967 Saskaņa Latgale 11 Saeima deputāta palīdze
99 Ainārs Belovs 1988 KPV LV, politiskā partija Latgale 3 FITNESA PARKS valdes loceklis
100 Veronika Beluza 1992 Saskaņa Rīga 32 Rīgas Sociālais dienests galvenā speciāliste lietvedības jomā
                 
101 Māris Beļaunieks 1961 Jaunā konservatīvā partija Vidzeme 10 Limbažu novada pašvaldība deputāts
102 Kārlis Beļēvičs 1994 Reģionu Apvienība, Latvijas Rīga 16 B3 valdes loceklis
103 Alla Beļinska 1972 Saskaņa Zemgale 6 Latvijas Cistiskās fibrozes biedrība valdes priekšsēdētāja
104 Evija Benhena-Bēkena 1989 KPV LV, politiskā partija Rīga 36 THE CONVERGENCE GROUP PLC Projektu vadītāja
105 Iveta Benhena-Bēkena 1986 KPV LV, politiskā partija Rīga 2 JUMBURGS valdes locekle
106 Jānis Benislavskis 1944 LSDSP-KDS-GKL Latgale 5 Viļānu novada Dekšāres pagasta pārvalde pagasta pārvaldes vadītājs
107 Krists Bergans-Berģis 1993 KPV LV, politiskā partija Rīga 13 Greenwalk Baltic, SIA valdes loceklis
108 Jānis Bergmanis 1985 KPV LV, politiskā partija Zemgale 12 Zaļš auto valdes priekšsēdētājs
109 Raimonds Bergmanis 1966 Zaļo un Zemnieku savienība Vidzeme 2 Ministru kabinets Aizsardzības ministrs
110 Valters Bergs 1978 Jaunā konservatīvā partija Vidzeme 18 Legatus SIA valdes loceklis
111 Nataļja Bernatska 1990 Krievu savienība, Latvijas Kurzeme 8 Lokis menedžere
112 Kaspars Bernāns 1986 Attīstībai Par! Zemgale 14 HAVAS LATVIA Pasažieru apkalpošanas departamenta vadītājs
113 Tatjana Bernharde 1971 Jaunā konservatīvā partija Vidzeme 9 T.B. BIROJS SIA valdes locekle
114 Ilze Bertāne 1987 Visu Latvijai!-TB/LNNK Rīga 17 Saeima konsultante deputātu frakcijā Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”
115 Jeļena Beskorovainaja 1963 Krievu savienība, Latvijas Zemgale 11 Krievu kopiena LAD valdes locekle
116 Gundars Bēms 1984 Attīstībai Par! Zemgale 17 TAMREX Latvia Tirdzniecības speciālists
117 Astrīda Bērziņa 1943 Par Alternatīvu Vidzeme 6 Pensionārs/pensionāre  
118 Ieva Bērziņa 1977 No sirds Latvijai Vidzeme 19 bezdarbniece  
119 Kristīne Bērziņa 1967 Centriskā partija, Latvijas Rīga 4 Pensionārs/pensionāre  
120 Māra Bērziņa 1993 Visu Latvijai!-TB/LNNK Rīga 34 Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrija vecākā eksperte
121 Megija Paula Bērziņa 1996 Visu Latvijai!-TB/LNNK Vidzeme 27 Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa tiesas sēžu sekretāre
122 Zane Bērziņa 1986 KPV LV, politiskā partija Vidzeme 17 Raccoon Serviss valdes priekšsēdētāja
123 Ilze Bērziņa-Ruķere 1973 Attīstībai Par! Vidzeme 17 Iekšlietu ministrijas Valsts policija Eiropas komisijas IDF projekta vadītāja
124 Andris Bērziņš 1955 Zaļo un Zemnieku savienība Zemgale 3 Saeima deputāts
125 Guntis Bērziņš 1958 Reģionu Apvienība, Latvijas Rīga 14 VID Nodokļu un muitas policijas pārvalde nodaļas vadītājs
126 Tālis Biezais 1972 Attīstībai Par! Latgale 12 VID Muitas pārvalde vecākais muitas eksperts
127 Fredis Bikovs 1988 Attīstībai Par! Rīga 25 EVRY Latvia direktors
128 Aigars Bikše 1969 Attīstībai Par! Zemgale 2 Latvijas Mākslas akadēmija profesors
129 Didzis Birznieks 1959 Latviešu Nacionālisti Rīga 11 Apgāds Kamene vadītājs, Ssholler Allibert iekārtu operators
130 Einārs Bistrovs 1997 KPV LV, politiskā partija Latgale 13 MIDIS Programmētājs
131 Inga Bite 1981 Reģionu Apvienība, Latvijas Zemgale 1 Saeima deputāte
132 Jānis Bite 1960 Reģionu Apvienība, Latvijas Zemgale 17 Salas novada pašvaldība deputāts
133 Mārtiņš Bitenieks 1993 No sirds Latvijai Vidzeme 7 Brīvzemnieki valdes loceklis
134 Elīna Bīviņa 1976 Jaunā Vienotība Rīga 37 Eiropas Parlaments deputāta palīgs
135 Sergejs Blagoveščenskis 1971 Zaļo un Zemnieku savienība Latgale 16 Daugavpils satiksme valdes loceklis
136 Iveta Blaua 1969 Jaunā Vienotība Vidzeme 12 Latvijas nacionālais metroloģijas centrs valdes locekle
137 Dace Bluķe 1973 Attīstībai Par! Kurzeme 2 Biedrība Latvijas Radošo savienību padome valdes priekšsēdētāja
138 Dagnija Blumberga 1945 Visu Latvijai!-TB/LNNK Rīga 20 Rīgas Tehniskā universitāte profesore un Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūta direktore
139 Aldis Blumbergs 1969 KPV LV, politiskā partija Vidzeme 3 Zvērinātu advokātu kolēģija advokāts
140 Zigurds Blūms 1954 No sirds Latvijai Kurzeme 5 OMS elektromontieris
141 Irina Bobkova 1967 Krievu savienība, Latvijas Rīga 2 partija Latvijas Krievu savienība valdes locekle
142 Ēvalds Bobovičs 1963 Rīcības partija Zemgale 4 DATO trans vadītājs
143 Lauris Bokišs 1982 Attīstībai Par! Rīga 13 Biedrība Tēvi Brīvprātīgais
144 Inesis Boķis 1952 Zaļo un Zemnieku savienība Vidzeme 7 Saeima deputāts
145 Kārlis Boldiševics 1969 Zaļo un Zemnieku savienība Rīga 38 Zvērinātu advokātu kolēģija advokāts
146 Arnis Bole 1982 KPV LV, politiskā partija Vidzeme 6 JAUNLAIMĪTES valdes priekšsēdētājs
147 Andrejs Bondarevs 1977 Saskaņa Latgale 13 Līvānu novada pašvaldība deputāts
148 Aldis Bondars 1967 Attīstībai Par! Vidzeme 27 VM Centrālvidzemes virsmežniecība vecākais mežzinis
149 Mārtiņš Bondars 1971 Attīstībai Par! Latgale 1 Rīgas dome deputāts
150 Eduards Bonders 1979 Krievu savienība, Latvijas Vidzeme 9 Paragon offshore Materiālu un loģistikas koordinators
151 Jānis Bordāns 1967 Jaunā konservatīvā partija Vidzeme 1 Rīgas dome deputāts
152 Daina Bordovska 1957 Visu Latvijai!-TB/LNNK Latgale 10 Viļānu bērnu un jauniešu invalīdu biedrība ''Saulstariņi'' valdes priekšsēdētāja
153 Maksims Borisevičs 1982 Saskaņa Vidzeme 17 FW Boards Iepirkšanas-realizācijas menedžeris
154 Konstantīns Boroņins 1979 Krievu savienība, Latvijas Kurzeme 7 GKS Karostas Bāka valdes priekšsēdētājs
155 Katrīna Borozdina 1983 Reģionu Apvienība, Latvijas Vidzeme 24 Salacgrīvas novada Mūzikas skola direktore
156 Ilgvars Brakovskis 1972 Jaunā konservatīvā partija Rīga 14 ZTI Aigas Augustovas birojs jurists
157 Anna Braķe 1977 Attīstībai Par! Rīga 29 Bendikas Kantoris Plus valdes locekle
158 Rudīte Bramane 1956 Rīcības partija Kurzeme 7 COPs apsargs
159 Roberts Bramanis 1956 Rīcības partija Zemgale 6 COPs apsargs
160 Katrīna Brandala 1993 Progresīvie Kurzeme 5 Brandall Digital valdes locekle
161 Ieva Brante 1979 Reģionu Apvienība, Latvijas Rīga 1 Individuāli praktizējoša juriste
162 Didzis Brants 1964 Jaunā konservatīvā partija Latgale 12 Prometal Group SIA tehniskais direktors
163 Guntars Brauns 1980 Reģionu Apvienība, Latvijas Rīga 38 GRIFS AG SIA Tirdzniecības un attīstības departamenta direktors
164 Romunds Brālis 1968 No sirds Latvijai Kurzeme 8 Pašnodarbinātais – tūrisms, alternatīvā medicīna  
165 Inta Brence 1972 Attīstībai Par! Latgale 2 Viļānu Mūzikas un mākslas skola direktore
166 Raivis Bresis 1985 Visu Latvijai!-TB/LNNK Vidzeme 21 Patērētāju tiesību aizsardzības centrs Tehnisko preču uzraudzības daļas vecākais inspektors
167 Uvis Briedis 1972 Visu Latvijai!-TB/LNNK Rīga 38 VIRŠI-A Datu aizsardzības speciālists
168 Vilnis Briedis 1969 Rīcības partija Rīga 20 LIDO krāvējs
169 Augusts Brigmanis 1952 Zaļo un Zemnieku savienība Zemgale 1 Saeima deputāts
170 Jānis Brikmanis 1940 Latviešu Nacionālisti Vidzeme 10 Pensionārs/pensionāre  
171 Māris Brikmanis 1957 Rīcības partija Kurzeme 5 COPs apsargs
172 Rolands Brikmanis 1982 No sirds Latvijai Rīga 27 Biedrība Dzintarkrasta serviss, Sociālās aprūpes centrs Liepa sociālais darbinieks
173 Ivars Brīvers 1957 Reģionu Apvienība, Latvijas Rīga 8 Banku augstskola pētnieks
174 Laura Brīvība 1981 Attīstībai Par! Rīga 27 Visma Enterprise Mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja
175 Vjačeslavs Brjankins 1966 Rīcības partija Rīga 5 Biedriba  Apsaimniekošanas speciālisti Biedīibas priekšsēdētājs
176 Aigars Brokāns 1981 No sirds Latvijai Zemgale 15 bezdarbnieks  
177 Jānis Brūklis 1981 KPV LV, politiskā partija Kurzeme 14 pro CAD Būvuzraugs
178 Didzis Brūklītis 1982 Jaunā Vienotība Rīga 17 Ekonomikas ministrija nodaļas vadītājs
179 Eduards Brūniņš 1964 Jaunā konservatīvā partija Latgale 15 Latvijas Aizsargu organizācija valdes loceklis
180 Aldis Brūvers 1958 Jaunā konservatīvā partija Latgale 9 Satina SIA valdes priekšsēdētājs, rīkotājdirektors
181 Uldis Budriķis 1991 Jaunā konservatīvā partija Kurzeme 4 Hubbs SIA valdes priekšsēdētājs
182 Gita Buiķe 1986 Attīstībai Par! Vidzeme 26 Pūcēnu skola vadītāja, skolotāja
183 Leonīds Buklovskis 1969 Latviešu Nacionālisti Latgale 6 DEPO pakalpojumu centra meistars
184 Aivars Bukovskis 1958 Par Alternatīvu Rīga 18 bezdarbnieks  
185 Aldis Bukovskis 1962 Reģionu Apvienība, Latvijas Rīga 29 LR Prokuratūra Prokuratūras darbinieku Personāla nodaļas darba aizsardzības vecākais speciālists
186 Aigars Bukšs 1987 Jaunā konservatīvā partija Latgale 10 Baltinavas Mūzikas un mākslas skola Pūšamo instrumentu skolotājs
187 Alfrēds Buls 1960 Latviešu Nacionālisti Vidzeme 1 Pensionārs/pensionāre  
188 Voldemārs Burģis 1978 Jaunā Vienotība Rīga 15 Rīgas kooperatīvā krājaizdevu sabiedrība jurists
189 Aija Burkevica 1969 Jaunā konservatīvā partija Kurzeme 11 Liepājas vakara (maiņu) vidusskola skolotāja
190 Aleksandrs Buslajevs 1983 Attīstībai Par! Rīga 32 Rīgas Taksometru parks autobusa vadītājs
191 Sergejs Buškovs 1954 Zaļo un Zemnieku savienība Rīga 30 First Energy jurists
192 Artūrs Butāns 1992 Visu Latvijai!-TB/LNNK Kurzeme 3 Pepino valdes priekšsēdētājs
193 Jānis Butāns 1978 Jaunā konservatīvā partija Rīga 8 Centrālā finanšu un līgumu aģentūra Satiksmes infrastruktūras projektu nodaļas projekta vadītājs
194 Vladimirs Buzajevs 1951 Krievu savienība, Latvijas Rīga 6 Latvijas cilvēktiesību komiteja līdzpriekšsēdētājs
195 Marika Cakule 1978 No sirds Latvijai Latgale 13 VID Galvenā nodokļu inspektore
196 Maruta Castrova 1959 Jaunā Vienotība Latgale 6 Biedrība RITINEITIS, pieaugušo neformālās izglītības centra Azote vadītāja
197 Guntars Catlaks 1963 Jaunā Vienotība Rīga 9 Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts izglītības satura centrs vadītājs
198 Irina Caune 1961 Saskaņa Rīga 29 RDIKSD Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde Mežrozīte Iestādes vadītāja
199 Inese Caunīte 1970 Latviešu Nacionālisti Zemgale 3 Pašnodarbinātā Tekstilmāksleniece
200 Andis Caunītis 1971 Reģionu Apvienība, Latvijas Vidzeme 6 Gulbenes novada pašvaldība deputāts, domes priekšsēdētāja vietnieks
                 
201 Daiga Ceipiniece 1966 LSDSP-KDS-GKL Latgale 1 Dekšāru pamatskola direktore
202 Miks Celmiņš 1993 Attīstībai Par! Zemgale 10 Make Room Europe, nodibinājums direktors
203 Pēteris Celms 1991 Attīstībai Par! Rīga 35 CE Services Finanšu analītiķis
204 Genādijs Celuškovskis 1970 Par Alternatīvu Rīga 6 bezdarbnieks  
205 Edmunds Cepurītis 1991 Progresīvie Rīga 6 Vides izglītības fonds, nodibinājums Projektu vadītājs
206 Ruta Cibule 1960 Reģionu Apvienība, Latvijas Latgale 7 Balvu Centrālā bibliotēka direktore
207 Jānis Cielēns 1986 Jaunā konservatīvā partija Vidzeme 15 Beverīnas novada pašvaldība deputāts
208 Boriss Cilevičs 1956 Saskaņa Rīga 9 Saeima deputāts
209 Aleksandra Cimbale 1986 Saskaņa Rīga 31 Rīgas namu pārvaldnieks Personāla vadības nodaļa mācību daļas vadītāja
210 Velta Cimdiņa 1942 LSDSP-KDS-GKL Rīga 21 Tautas Palīdzības fonds valdes priekšsēdētāja
211 Anna Cīrule 1983 Attīstībai Par! Latgale 16 AB 19 sekretāre
212 Gunda Cīrule 1982 Reģionu Apvienība, Latvijas Zemgale 4 Kandavas novada pašvaldība deputāts, domes priekšsēdētājas vietniece
213 Sigita Cīrule-Pāne 1973 KPV LV, politiskā partija Rīga 19 TRAVEL WITH US valdes locekle
214 Oskars Cīrulis 1981 Visu Latvijai!-TB/LNNK Zemgale 13 zs Brūži īpašnieks
215 Sanita Collenkopfa 1978 Saskaņa Zemgale 13 Kandavas Lauksaimniecības tehnikums, Saulaines teritoriālā struktūrvienība direktora vietniece audzināšanas darbā, skolotāja
216 Darja Cvetkova 1985 Saskaņa Vidzeme 28 Babītes novada pašvaldība deputāte
217 Inese Čača 1940 LSDSP-KDS-GKL Rīga 12 Horeogrāfisko Miniatūru Ansamblis Vecrīga mākslinieciskā vadītāja
218 Aleksejs Čaiko 1978 Rīcības partija Vidzeme 11 ia Experts Joint Action valdes loceklis
219 Anda Čakša 1974 Zaļo un Zemnieku savienība Rīga 3 Ministru kabinets Veselības ministre
220 Māris Čapkēvičs 1991 Progresīvie Vidzeme 15 Siguldas attīstības aģentūra Tūrisma informācijas centrā Gūtmaņala Tūrisma klientu konsultants
221 Dainis Čapkovskis 1974 Jaunā konservatīvā partija Rīga 33 Latvijas Neatkarīgo tirgotāju kooperācija SIA komercdirektors
222 Konstantīns Čekušins 1980 Saskaņa Rīga 21 Latvijas Mobilais Telefons vecākais informācijas sistēmu inženieris
223 Māris Černovskis 1970 No sirds Latvijai Kurzeme 6 Simar direktors
224 Vladislavs Čerņavskis 1958 KPV LV, politiskā partija Latgale 17 VLADAS 1 valdes loceklis
225 Iveta Čivčiša 1979 No sirds Latvijai Zemgale 1 Jūrmalas siltums Iepirkumu komisijas loceklis
226 Ivars Čivčišs 1981 KPV LV, politiskā partija Rīga 11 ALBERTA KOLEDŽA studiju programmas direktors
227 Raimonds Čudars 1974 Jaunā Vienotība Vidzeme 7 Salaspils novada pašvaldība deputāts, domes priekšsēdētājs
228 Elīna Čujanova 1961 Krievu savienība, Latvijas Vidzeme 3 partija Latvijas Krievu savienība valdes locekle
229 Guntis Čukurs 1974 Reģionu Apvienība, Latvijas Kurzeme 8 Ekers Stividors LP Projektu koordinators
230 Vladimirs Čuprovs 1972 Saskaņa Latgale 12 Daugavpils Vecpilsētas vecticībnieku draudze draudzes priekšsēdētājs
231 Māris Dadzis 1963 Reģionu Apvienība, Latvijas Kurzeme 3 Ventspils novada pašvaldība deputāts, domes priekšsēdētāja vietnieks
232 Mārtiņš Daģis 1976 Jaunā Vienotība Zemgale 11 ECOS valdes priekšsēdētājs
233 Valters Dakša 1997 Progresīvie Zemgale 13 Valters Dakša valdes priekšsēdētājs
234 Valters Dambe 1963 Zaļo un Zemnieku savienība Vidzeme 8 Saeima deputāts
235 Imants Dambis 1953 Latviešu Nacionālisti Vidzeme 13 Jaunarkādijas autobusa vadītājs
236 Zigurds Dambrāns 1978 No sirds Latvijai Kurzeme 15 bezdarbnieks  
237 Pēteris Daņiļēvičs 1986 Latviešu Nacionālisti Zemgale 2 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs Ekologs
238 Māris Darģis 1982 KPV LV, politiskā partija Rīga 12 Rīgas Tehniskā universitāte Pētnieks
239 Indra Daudiša 1985 No sirds Latvijai Rīga 30 Life Harmony valdes priekšsēdētāja
240 Edgars Daudišs 1985 No sirds Latvijai Rīga 29 Biedrība Smieklu vētra valdes priekšsēdētājs
241 Gundars Daudze 1965 Zaļo un Zemnieku savienība Kurzeme 1 Saeima deputāts, Saeimas priekšsēdētājas biedrs
242 Anita Daukšte 1964 Krievu savienība, Latvijas Latgale 4 Ludzas Zeme korespondente
243 Ints Dālderis 1971 Jaunā Vienotība Kurzeme 4 Saeima deputāts
244 Agnese Deigele 1977 Progresīvie Zemgale 5 Pašnodarbinātis  
245 Dainis Deigelis 1983 Progresīvie Zemgale 6 Pašnodarbināts dzejnieks
246 Jānis Derums 1940 Visu Latvijai!-TB/LNNK Rīga 30 Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs dozimetrists
247 Ainārs Dimants 1966 Attīstībai Par! Kurzeme 4 Biznesa augstskola Turība profesors
248 Ivars Dimants 1976 Attīstībai Par! Rīga 23 Swedbank Juridiskās pārvaldes daļas vadītājs
249 Jānis Jāzeps Dimants 1937 Jaunā Vienotība Rīga 29 Latviešu ārstu un zobārstu apvienība valdes loceklis
250 Linda Dinbire 1995 Latviešu Nacionālisti Vidzeme 8 studente  
251 Jānis Dinevičs 1948 LSDSP-KDS-GKL Vidzeme 1 Gosupi nekustāmie īpašumi valdes priekšsēdētājs
252 Inna Djeri 1978 Krievu savienība, Latvijas Vidzeme 6 Newtown valdes priekšsēdētāja
253 Boriss Dmitrijevs 1934 Krievu savienība, Latvijas Zemgale 17 Krievu kopiena LAD valdes loceklis
254 Ansis Dobelis 1982 Progresīvie Kurzeme 2 Kolibri Grupa valdes loceklis
255 Sergejs Dolgopolovs 1941 Saskaņa Vidzeme 3 Saeima deputāts
256 Irina Dolgova 1981 Saskaņa Zemgale 14 Jelgavas novada pašvaldība deputāte
257 Nataļja Dolgušina 1966 Rīcības partija Vidzeme 13 MAXIMA pārdevēja
258 Aldis Doļģis 1955 LSDSP-KDS-GKL Zemgale 3 Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca ārsts ķirurgs
259 Aivars Doļņikovs 1964 Jaunā konservatīvā partija Zemgale 15 Vidzemes būvnieks SIA Būvdarbu vadītājs
260 Jānis Dombrava 1988 Visu Latvijai!-TB/LNNK Vidzeme 3 Saeima deputāts
261 Ilze Dombrovska 1989 Progresīvie Rīga 13 Accenture Latvijas filiāle Programmētāja
262 Vjačeslavs Dombrovskis 1977 Saskaņa Rīga 1 Pašnodarbināts  
263 Arturs Doniks 1964 Reģionu Apvienība, Latvijas Rīga 23 Pašnodarbināta persona  
264 Kristīne Dovāne 1995 Rīcības partija Rīga 6 VEDUKO menedžeris
265 Olga Dovāne 1975 Rīcības partija Vidzeme 3 Veduko valdes locekle
266 Margarita Dragiļe 1985 Saskaņa Rīga 20 Interešu izglītības centrs INDIVIDS Interešu izglītības programmas pedagogs
267 Daumants Dreiškens 1984 Zaļo un Zemnieku savienība Vidzeme 28 Iekšlietu Ministrijas veselibas un sporta centrs Profesionāls sportists
268 Jānis Drengers 1981 Jaunā Vienotība Vidzeme 18 Quest Employment Ltd, Northampton, Apvienotā Karaliste Klientu menedžeris
269 Dainis Drēžis 1966 KPV LV, politiskā partija Kurzeme 12 Pensionārs/pensionāre  
270 Vladislava Drobiševa 1991 Par Alternatīvu Rīga 3 JUSTICIAN valdes loceklis
271 Inese Drone 1979 Attīstībai Par! Vidzeme 20 Galerija M Māksla Mākslas galerijas vadītāja
272 Baiba Dronka 1960 Zaļo un Zemnieku savienība Zemgale 15 Skrīveru kultūras centrs direktore
273 Ivars Drulle 1975 Attīstībai Par! Vidzeme 6 Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola skolotājs, izglītības programmas vadītājs
274 Juris Dubrovskis 1980 Progresīvie Rīga 20 Latvijas Pasts pastnieks, rezerves
275 Juta Dumpfa-Neverovska 1983 KPV LV, politiskā partija Rīga 7 Saimnieciskā darbība Saimieciskās darbības veicējs
276 Anna Duncīte-Ofmane 1991 Progresīvie Vidzeme 9 Baltic Restaurants Latvia Struktūrvienības vadītāja
277 Jānis Dūklavs 1952 Zaļo un Zemnieku savienība Latgale 1 Ministru kabinets Zemkopības ministrs
278 Severīns Dūms 1951 Visu Latvijai!-TB/LNNK Rīga 22 Elektroniskie sakari sistēmanalītiķis
279 Edgars Dūrens 1973 Progresīvie Vidzeme 8 pensionārs izdienas  
280 Māris Dūrējs 1948 Progresīvie Zemgale 15 Pensionārs/pensionāre  
281 Ilmārs Dūrītis 1976 Attīstībai Par! Zemgale 5 Latvijas Lauksaimniecības Universitāte profesors, dekāns, vadošais pētnieks, veterinārārsts
282 Jānis Dvēselītis 1972 KPV LV, politiskā partija Vidzeme 10 MŪSU SAIME Masieris
283 Juris Dzelme 1945 LSDSP-KDS-GKL Rīga 19 Augstākās izglītības kvalitātes novērtēšanas centrs (AIKNC) valdes priekšsēdētājs
284 Gunita Dzene 1971 Jaunā konservatīvā partija Vidzeme 22 Carnikavas novada pašvaldība deputāte
285 Artūrs Dzenis 1988 KPV LV, politiskā partija Vidzeme 22 Hokeja Pasaule Reklāmas speciālists
286 Juris Dzenis 1954 Rīcības partija Rīga 14 Latvijas Universitāte Medicīnas fakultātes pasniedzējs
287 Rauls Dzerelis 1988 LSDSP-KDS-GKL Kurzeme 5 Sandra Dzerele un partneris revīzijas projektu vadītājs
288 Līna Dzērvāne 1975 Attīstībai Par! Latgale 15 Pašnodarbinātā Māksliniece
289 Jurģis Dzērve 1989 Jaunā konservatīvā partija Vidzeme 26 Stokker SIA Tirdzniecības pārstāvis
290 Normunds Dzintars 1971 Visu Latvijai!-TB/LNNK Kurzeme 11 Liepājas Valsts 1. ģimnāzija latviešu valodas un literatūras skolotājs
291 Raivis Dzintars 1982 Visu Latvijai!-TB/LNNK Vidzeme 1 Saeima deputāts
292 Uldis Eglavs 1985 Attīstībai Par! Kurzeme 12 Eco House Industries Eksporta vadītājs
293 Roberts Egle 1952 Latviešu Nacionālisti Zemgale 7 Latvijas Pasts šoferis - pastnieks
294 Anete Eglīte 1995 Latviešu Nacionālisti Vidzeme 3 Cherry Picking Mārketinga projektu vadītāja
295 Žanete Eglīte 1983 Attīstībai Par! Rīga 30 The Coffee Powerhouse valdes locekle
296 Gatis Eglītis 1978 Jaunā konservatīvā partija Rīga 2 Eiropas Komisijas Vēlēšanu novērošanas misiju dalībnieks  
297 Jānis Eglīts 1979 Visu Latvijai!-TB/LNNK Vidzeme 6 Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija parlamentārais sekretārs
298 Daiga Eiduka 1971 Progresīvie Kurzeme 11 Saimnieciskās darbības veicēja  
299 Jānis Eisaks 1982 Zaļo un Zemnieku savienība Zemgale 11 Tukuma novada pašvaldība deputāts
300 Janeks Ekurs 1980 KPV LV, politiskā partija Vidzeme 28 FASTWAYS direktors
                 
301 Dēvijs Elnionis 1977 Zaļo un Zemnieku savienība Rīga 32 Zvērināta advokāta Dēvija Elnioņa birojs advokāts, biroja vadītājs
302 Mārcis Elstiņš 1980 Visu Latvijai!-TB/LNNK Zemgale 16 Elsons valdes loceklis
303 Edgars Engīzers 1985 Jaunā Vienotība Rīga 34 Saeima deputāta palīgs
304 Dagmāra Enkuzena 1962 LSDSP-KDS-GKL Rīga 18 Rīgas 2.speciālā internātpamatskola skolotāja
305 Kārlis Eņģelis 1983 Jaunā Vienotība Rīga 12 Labklājības ministrija ministra padomnieks
306 Zigmārs Erts 1983 Zaļo un Zemnieku savienība Latgale 9 Preiļu novada pašvaldība deputāts
307 Baiba Ervalde 1959 Jaunā Vienotība Rīga 22 Māras Muižnieces Rīgas Mākslas skola Izglītības iestādes bibliotekāre
308 Evita Evardsone 1975 Reģionu Apvienība, Latvijas Zemgale 10 Dobeles novada Izglītības pārvalde juriskonsults, bērnu tiesību speciālists
309 Aigars Evardsons 1962 Reģionu Apvienība, Latvijas Rīga 9 Baložu komunālā saimniecība SIA valdes loceklis
310 Kaspars Ezeriņš 1984 No sirds Latvijai Vidzeme 6 Draudze  Jaunatne ar Misiju Mūzikas un Pielūgsmes kalpošanas apmācības vadītājs
311 Raja Ēriksone 1949 Jaunā Vienotība Rīga 28 Rīgas aktīvo senioru alianse RASA klientu koordinātors
312 Linda Ēvelīte 1983 LSDSP-KDS-GKL Vidzeme 8 Mārupes novada pašvaldība, pirmsskolas bērnu izglītības iestāde tehniskais darbinieks
313 Andrejs Faibuševičs 1966 Visu Latvijai!-TB/LNNK Latgale 8 Premier Research Group Ltd Klīnisko pētījumu uzsākšanas vadītājs
314 Tatjana Favorska 1947 Krievu savienība, Latvijas Rīga 15 Biedrība «Krievu Sabiedrība Latvijā» valdes priekšsēdētāja
315 Ludmila Fedorkova 1968 Saskaņa Vidzeme 6 Salaspils novada pašvaldība deputāte
316 Ieva Feldmane-Volmslija 1989 Attīstībai Par! Rīga 31 Pašnodarbināta persona pašnodarbinātais
317 Jānis Feldmanis 1977 Visu Latvijai!-TB/LNNK Rīga 16 VID Nodokļu un muitas policijas pārvalde vecākais izmeklētājs
318 Māris Feldmanis 1974 KPV LV, politiskā partija Zemgale 17 Mežsaimniecība īpašnieks
319 Krišjānis Feldmans 1985 Jaunā konservatīvā partija Zemgale 1 Jaunā konservatīvā partija valdes loceklis
320 Aleksandrs Filejs 1988 Krievu savienība, Latvijas Rīga 4 partija Latvijas Krievu savienība valdes loceklis
321 Nataļja Fjodorova 1955 Rīcības partija Latgale 4 ADR skola direktore
322 Artis Freibergs 1966 Centriskā partija, Latvijas Vidzeme 3 VSAC Rīga audzinātājs
323 Gunārs Freidenfelds 1951 No sirds Latvijai Vidzeme 16 Pensionārs/pensionāre  
324 Astrīds Freimanis 1935 Jaunā Vienotība Zemgale 13 Naftas un gāzes konsultanti Projektu vadītājs
325 Māris Freimanis 1987 Jaunā konservatīvā partija Zemgale 7 Buki Annenieku pagasta zs īpašnieks
326 Vilis Freimanis 1954 LSDSP-KDS-GKL Rīga 14 Rīgas Sociālais dienests sociālā darbinieka asistents
327 Naira Frijāre 1966 Attīstībai Par! Vidzeme 21 FF Fūrmanis valdes priekšsēdētājs
328 Edgars Gaigalis 1973 Visu Latvijai!-TB/LNNK Zemgale 17 Dobeles Jaunatnes iniciatīvu un veselības centrs Saimniecības vadītājs
329 Normunds Gaigals 1970 Attīstībai Par! Vidzeme 22 Garog Projektu vadītājs
330 Artūrs Gailāns 1983 Attīstībai Par! Vidzeme 25 Ātrās palīdzības dienests Autovadītājs
331 Ričards Gailums 1972 Jaunā Vienotība Vidzeme 9 Valmieras pilsētas pašvaldība deputāts, domes priekšsēdētāja vietnieks
332 Sergejs Galajevs 1989 Saskaņa Vidzeme 12 Stopiņu novada pašvaldība deputāts
333 Sergejs Galaveckis 1978 Saskaņa Kurzeme 8 partija Saskaņa sociāldemokrātiskā partija Domes loceklis, Ventspils novada nodaļas valdes priekšsēdētājs
334 Līga Galeja 1963 No sirds Latvijai Vidzeme 20 Rīgas ūdens inženiere
335 Aleksandrs Gamaļejevs 1961 Krievu savienība, Latvijas Rīga 8 Rīgas Tehniskā universitāte Projektu vadītājs
336 Guntis Garda 1959 Reģionu Apvienība, Latvijas Rīga 25 DC Dynamic Consulting GmbH konsultants
337 Nauris Garkaklis 1992 Reģionu Apvienība, Latvijas Rīga 30 Saeima deputāta palīgs
338 Māris Garkuls 1980 Jaunā Vienotība Latgale 10 Labiekārtošana-D tehniskais direktors
339 Artūrs Garonskis 1957 KPV LV, politiskā partija Rīga 31 Pensionārs/pensionāre  
340 Valdis Gavars 1967 Reģionu Apvienība, Latvijas Rīga 4 Rīga, Bramberģes iela 38 Īpašumu pārvaldnieks
341 Jaroslavs Gaveiko 1990 Saskaņa Zemgale 10 Immer Digital Pārdošanas menedžeris
342 Jekaterina Gavrilova 1997 Krievu savienība, Latvijas Rīga 13 pašnodarbināta mājsaimniece  
343 Arturs Gavriļuks 1989 Rīcības partija Rīga 18 AVG Consult jurists
344 Gints Gābers 1982 No sirds Latvijai Vidzeme 1 Labi Dati Iepirkumu speciālists
345 Ilmārs Geiba 1992 Visu Latvijai!-TB/LNNK Rīga 32 If P&C Insurance Ltd (Publ) Latvijas filiāle Kvalitātes nodrošināšanas speciālists
346 Anita Geidāne 1963 KPV LV, politiskā partija Zemgale 13 Biedrība Dziesmu vācelīte vadītāja
347 Aivars Geidāns 1985 KPV LV, politiskā partija Zemgale 3 Jelgavas novada pašvaldība deputāts
348 Laima Geikina 1961 Attīstībai Par! Rīga 9 Latvijas Universitāte profesore
349 Alīna Gendele 1959 Jaunā Vienotība Latgale 5 Ludzas novada pašvaldība deputāte
350 Gatis Gereišs 1992 Jaunā Vienotība Rīga 30 students  
351 Helēna Geriloviča 1956 Saskaņa Kurzeme 5 Liepājas pašvaldība deputāte
352 Aldis Gēcis 1963 Jaunā Vienotība Vidzeme 19 Zvērinātu advokātu Jūrmalas birojs advokāts
353 Guntis Gladkins 1969 Reģionu Apvienība, Latvijas Vidzeme 17 Rūjienas novada pašvaldība deputāts, domes priekšsēdētājs
354 Igors Glazunovs 1941 Par Alternatīvu Kurzeme 1 Pensionārs/pensionāre  
355 Viktors Gluhovs 1965 Saskaņa Rīga 19 Londonas Deivisa, Leinga un Dika koledža Matemātikas skolotājs
356 Inga Gluzda 1970 Jaunā konservatīvā partija Kurzeme 3 Jaunā konservatīvā partija valdes locekle
357 Aldis Gobzems 1978 KPV LV, politiskā partija Rīga 38 Zvērināta advokāta Alda Gobzema birojs advokāts
358 Inga Godunova 1964 Latviešu Nacionālisti Kurzeme 3 Rīgas Dizaina Vidusskola Bibliotēkas vadītāja
359 Inga Goldberga 1966 Saskaņa Latgale 2 Daugavpils pilsētas pašvaldība Izpilddirektore
360 Marija Golubeva 1973 Attīstībai Par! Rīga 4 RHC Consulting valdes locekle, direktore
361 Dmitrijs Golubevs 1983 Jaunā Vienotība Rīga 18 Aliaz Cooperation Programmētājs
362 Mihails Gončarovs 1960 Par Alternatīvu Vidzeme 14 Olainfarm Maiņas atslēdznieks
363 Mihails Gončarovs 1975 Rīcības partija Rīga 13 Rīgas domes Īpašuma departaments Galvenais speciālists
364 Rihards Gorkšs 1987 Attīstībai Par! Vidzeme 8 Biedrība Futbola klubs AUDA valdes loceklis
365 Pāvels Goroškovs 1982 Saskaņa Kurzeme 11 Riettransserviss Pārdevējs
366 Evita Goša 1979 Attīstībai Par! Rīga 8 CEMEX Juridiskās daļas vadītāja, Valdes locekle
367 Guna Gottere 1985 No sirds Latvijai Rīga 13 TMB elements Tirdzniecības projektu vadītāja
368 Dainis Grabovskis 1970 Centriskā partija, Latvijas Kurzeme 1 DG Projects izpilddirektors
369 Jānis Grasbergs 1986 Visu Latvijai!-TB/LNNK Vidzeme 12 zs Zilūži īpašnieks un vadītājs
370 Jānis Grasis 1971 Reģionu Apvienība, Latvijas Rīga 7 Rīgas Stradiņa universitāte Juridiskās fakultātes prodekāns, vadošais pētnieks
371 Viktorija Anna Graudiņa 1986 Jaunā Vienotība Rīga 31 Lejiņa un Šleiers Sabiedrisko attiecību speciāliste
372 Artūrs Graudiņš 1984 Zaļo un Zemnieku savienība Rīga 5 partija Latvijas Zemnieku savienība Ģenerālsekretārs
373 Einārs Graudiņš 1965 Par Alternatīvu Rīga 1 Pensionārs/pensionāre  
374 Māris Indulis Graudiņš 1953 Progresīvie Vidzeme 6 Stokholmas Ekonomikas augstskola Rīgā Vieslektors
375 Raimonds Graudiņš 1981 Jaunā Vienotība Zemgale 14 Lielvārdes novada pašvaldība deputāts
376 Sigurds Graudiņš 1951 Par Alternatīvu Vidzeme 13 Pensionārs/pensionāre  
377 Irēna Grauze 1965 Jaunā Vienotība Kurzeme 6 Saldus novada pašvaldības Ezeres pagasta pārvalde pagasta pārvaldes vadītāja
378 Aivars Grigulis 1969 LSDSP-KDS-GKL Rīga 5 partija Kristīgi demokrātiskā savienība valdes loceklis
379 Edmunds Griģis 1973 Jaunā konservatīvā partija Latgale 16 Biedrība Demokrātiskie patrioti valdes priekšsēdētāja vietnieks
380 Ivars Griķis 1981 KPV LV, politiskā partija Latgale 8 THERMO SKYLIGHT SYSTEMS valdes loceklis
381 Gunārs Grīnbergs 1952 Visu Latvijai!-TB/LNNK Vidzeme 20 KMGV valdes loceklis
382 Māris Grīnbergs 1981 KPV LV, politiskā partija Vidzeme 13 Noliktava 195 valdes priekšsēdētājs
383 Uģis Grīnbergs 1968 No sirds Latvijai Kurzeme 7 Latvijas Valsts meži Mežkopības meistars
384 Anda Grīnfelde 1963 Visu Latvijai!-TB/LNNK Zemgale 8 Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība eksperte sociāli ekonomiskajos jautājumos
385 Sofija Grīnvalde 1988 KPV LV, politiskā partija Vidzeme 7 Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija vecākā eksperte
386 Guntars Grīnvalds 1973 Saskaņa Vidzeme 2 Biedrība Nekustamo īpašumu projektu attīstītāju asociācija valdes priekšsēdētājs
387 Ilmārs Gromuls 1980 Progresīvie Vidzeme 12 ERGO Insurance SE Latvijas filiāle IT projektu vadītājs
388 Guntis Grosbergs 1969 Visu Latvijai!-TB/LNNK Vidzeme 28 Priekuļu novada pašvaldība autoceļu uzturēšanas organizators
389 Andris Gross 1979 Jaunā konservatīvā partija Rīga 18 A.Gross creative. SIA valdes loceklis
390 Normunds Grostiņš 1964 No sirds Latvijai Rīga 5 Latvijas Nākotnes Institūts valdes priekšsēdētājs
391 Aldis Grunde 1962 Visu Latvijai!-TB/LNNK Rīga 14 Stopiņu novada pašvaldība deputāts
392 Inga Gudēviča 1966 Zaļo un Zemnieku savienība Rīga 28 Rīgas pašvaldība iestādes vadītājs
393 Normunds Gudovskis 1967 Latviešu Nacionālisti Kurzeme 9 DMIRO dežurants
394 Diāna Gulbe 1988 Progresīvie Rīga 31 Mann Lines Pārdošanas menedžere
395 Zigfrīds Gusevs 1989 No sirds Latvijai Vidzeme 21 bezdarbnieks  
396 Artis Gustovskis 1967 Jaunā Vienotība Kurzeme 2 Saeima deputāts
397 Viktors Guščins 1958 Krievu savienība, Latvijas Zemgale 2 partija Latvijas Krievu savienība valdes loceklis
398 Nauris Gūtmanis 1970 Jaunā konservatīvā partija Vidzeme 16 students  
399 Sandra Ģeida 1964 Jaunā konservatīvā partija Vidzeme 24 Studio ABC SIA valdes locekle, direktore
400 Frančeska Ģēvele 1954 No sirds Latvijai Vidzeme 4 Mālpils internātpamatskola direktore
                 
401 Kaspars Ģirģens 1985 KPV LV, politiskā partija Zemgale 1 Jēkabpils pilsētas pašvaldība deputāts
402 Sandis Ģirģens 1980 KPV LV, politiskā partija Zemgale 5 Zvērinātu advokātu kolēģija advokāts
403 Vladislavs Haļuks 1989 Saskaņa Vidzeme 24 Latvenergo dispečers
404 Astrīda Harju 1960 Jaunā Vienotība Vidzeme 8 Saeima deputāte
405 Viktors Harlamovs 1962 Krievu savienība, Latvijas Rīga 20 Pensionārs/pensionāre  
406 Ingemars Harmsens 1962 Attīstībai Par! Kurzeme 8 Saldus medicīnas centrs valdes priekšsēdētājs
407 Guntis Hartmanis 1963 No sirds Latvijai Kurzeme 12 bezdarbnieks  
408 Linards Hartmanis 1985 Progresīvie Kurzeme 8 Daiļrade koks montētājs
409 Aidis Herings 1958 LSDSP-KDS-GKL Kurzeme 6 Saldus novada pašvaldība deputāts
410 Rinalds Herings 1992 LSDSP-KDS-GKL Kurzeme 3 Saldus bērnu un jaunatnes centrs remontstrādnieks
411 Vladimirs Hodakovskis 1940 Krievu savienība, Latvijas Rīga 18 Baltijas Starptautiskā akadēmija profesors
412 Nataļja Hohlova 1979 Saskaņa Zemgale 9 LDM Holding Projektu vadītāja
413 Artūrs Hoļavins 1989 Progresīvie Rīga 14 Eiropas Universitāte Sanktpēterburgā (Krievija) Pētnieks
414 Edgars Horns 1967 Jaunā konservatīvā partija Rīga 22 Cibus Sanus SIA valdes loceklis
415 Sergejs Hromihs 1996 Centriskā partija, Latvijas Vidzeme 4 SEmarahs hotels portjē
416 Asifs Ibragimovs 1989 Saskaņa Rīga 37 GVATAR Pārdevējs
417 Jānis Iesalnieks 1984 Visu Latvijai!-TB/LNNK Rīga 7 Tieslietu ministrija parlamentārais sekretārs
418 Svetlana Iftodija 1992 KPV LV, politiskā partija Zemgale 9 Māmiņu biedrība ''ATSPULGS'' valdes priekšsēdētāja
419 Rasma Igaune 1966 Reģionu Apvienība, Latvijas Latgale 16 Gaigalavas pamatskola skolotāja
420 Silvija Igaune 1965 LSDSP-KDS-GKL Latgale 2 Sentor Farm Aptiekas farmaceita palīgs
421 Māris Igavens 1976 Visu Latvijai!-TB/LNNK Latgale 4 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija Projektu koordinators
422 Deniss Ignatjevs 1987 Krievu savienība, Latvijas Zemgale 5 Avenija VP rezerves daļu menedžeris
423 Inese Ikstena 1968 Attīstībai Par! Vidzeme 10 ACT Finanšu direktore
424 Edgars Ikstens 1987 Jaunā Vienotība Kurzeme 3 Saeima palīgs frakcijas VIENOTĪBA priekšsēdētājam Hosamam Abu Meri
425 Reinis Immermanis 1991 KPV LV, politiskā partija Kurzeme 8 KONEKESKO LATVIJA rezerves daļu pārdevējs
426 Viktors Indričāns 1955 Zaļo un Zemnieku savienība Latgale 15 Malnavas koledža direktora vietnieks
427 Ilze Indriksone 1974 Visu Latvijai!-TB/LNNK Kurzeme 1 Talsu novada pašvaldība deputāte
428 Kalvis Irbe 1974 KPV LV, politiskā partija Vidzeme 27 VKI valdes priekšsēdētājs
429 Ramona Irbe 1959 Reģionu Apvienība, Latvijas Kurzeme 14 Kuldīgas slimnīca ārsts neonatologs, bērnu nodaļas vadītāja
430 Ingrīda Irša-Podkalne 1975 Jaunā konservatīvā partija Zemgale 16 Baldones PII Vāverīte skolotāja
431 Ņina Isačenkova 1951 Krievu savienība, Latvijas Rīga 25 Biedrība Kultūras centrs Vertman direktore
432 Nazira Iso 1953 Krievu savienība, Latvijas Rīga 24 MEPL valdes locekle
433 Viktors Ivančikovs 1945 Krievu savienība, Latvijas Zemgale 8 Saimnieciskās darbības veicējs Ārsts
434 Artis Ivanovs 1986 Attīstībai Par! Vidzeme 16 E-Studiju centrs valdes priekšsēdētājs
435 Gvido Ivanovs 1962 Zaļo un Zemnieku savienība Rīga 26 G4S Objekta vadītājs
436 Vilis Ivanovskis 1955 Rīcības partija Zemgale 9 Farmācijas muzejs Eksponātu uzmanīgs
437 Jurijs Ivaņenko 1949 Rīcības partija Rīga 24 Panda Taxi vadītājs
438 Sergejs Ivasjuta 1975 LSDSP-KDS-GKL Rīga 15 Prieks Tūre valdes priekšsēdētājs
439 Poļina Ivļeva 1989 Saskaņa Vidzeme 20 Salaspils novada pašvaldība deputāte
440 Sofja Ivočkina 1973 Krievu savienība, Latvijas Latgale 12 Medikal Plus stomatoloģe
441 Egīls Īverts 1960 Zaļo un Zemnieku savienība Rīga 35 SERVET Ekonomikas direktors
442 Aleksandrs Jakimovs 1961 Saskaņa Latgale 8 Saeima deputāts
443 Viktors Jakovļevs 1963 Saskaņa Vidzeme 7 Stopiņu novada pašvaldība deputāts
444 Janīna Jalinska 1958 Zaļo un Zemnieku savienība Latgale 5 Daugavpils novada pašvaldība Priekšsēdētāja
445 Oskars Janavs 1990 Progresīvie Vidzeme 18 A Aptiekas Preču izvietošanas speciālists
446 Sarmīte Janfelde 1943 LSDSP-KDS-GKL Rīga 10 Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības organizācija, kultūras centrs “Imanta administratore
447 Artūrs Janiševs 1987 Jaunā Vienotība Vidzeme 17 Ķekavas novada uzņēmēju padome valdes priekšsēdētājs
448 Jāzeps Janiševs 1955 Reģionu Apvienība, Latvijas Vidzeme 11 Vidzemes invalīdu biedrība valdes priekšsēdētājs
449 Dzintars Jankavs 1983 Jaunā Vienotība Vidzeme 25 Dantek vecākais pārdevējs
450 Uģis Jankavs 1956 KPV LV, politiskā partija Rīga 16 MILANORIGA SIA valdes priekšsēdētājs
451 Paula Jankovska 1993 Progresīvie Rīga 21 Latvijas Starptautiskā skola skolotāja
452 Guntis Jankovskis 1957 LSDSP-KDS-GKL Zemgale 2 Aizkraukles novada pašvaldība deputāts
453 Indulis Jankovskis 1968 Saskaņa Kurzeme 7 Baltijas Starptautiskā akadēmija Vieslektors
454 Elīna Jansone 1980 Progresīvie Vidzeme 7 Biedrība Mārupes Nākotnei valdes locekle
455 Edgars Jansons 1979 Visu Latvijai!-TB/LNNK Rīga 28 Jurists  
456 Raimonds Jansons 1937 LSDSP-KDS-GKL Vidzeme 16 zs Vecpekas saimnieciskās darbības veicējs
457 Ritvars Jansons 1968 Visu Latvijai!-TB/LNNK Rīga 3 Saeima deputāts, Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas priekšsēdētājs
458 Mārtiņš Jarohovičs 1983 Zaļo un Zemnieku savienība Vidzeme 25 FRESH ONE AD valdes loceklis
459 Viktors Jasiņavičs 1957 Saskaņa Latgale 17 Ilūkstes novada pašvaldība deputāts
460 Baiba Jaunalksne 1967 No sirds Latvijai Vidzeme 18 Hairtex Noliktavas pārzine
461 Modris Jaunups 1954 Attīstībai Par! Vidzeme 7 Autotransporta direkcija valdes loceklis
462 Juris Jaunzems 1963 No sirds Latvijai Kurzeme 1 Dzeldas HES valdes priekšsēdētājs
463 Bruno Javoišs 1941 Visu Latvijai!-TB/LNNK Vidzeme 11 Pensionārs/pensionāre  
464 Edgars Jākobsons 1984 Jaunā Vienotība Vidzeme 15 TrafoNet SIA būvniecības nozares vadītājs
465 Andris Jefimovs 1986 Jaunā Vienotība Kurzeme 10 Grobiņas novada pašvaldība Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta vadītājs
466 Irina Jegorova 1962 No sirds Latvijai Latgale 15 Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde Krievu kultūras centrs lietvedības sekretāre
467 Gundars Jegors 1960 Reģionu Apvienība, Latvijas Rīga 27 Pašnodarbināta persona  
468 Santa Jelinska 1989 KPV LV, politiskā partija Latgale 12 Moda Kapitāls Jēkabpils filiāles vadītāja
469 Tatjana Jemeļjanova 1954 Krievu savienība, Latvijas Rīga 19 Pensionārs/pensionāre  
470 Rasma Jēkabsone 1992 Attīstībai Par! Latgale 5 TakY IT Projektu vadītāja
471 Alberts Jēkabsons 1991 KPV LV, politiskā partija Rīga 29 HERE Latvia SIA Vietējo karšu operāciju analītiķis II
472 Armands Jēkabsons 1984 Visu Latvijai!-TB/LNNK Kurzeme 14 Grobiņas novada pašvaldība deputāts
473 Edgars Jēkabsons 1981 Attīstībai Par! Rīga 10 whiteCryption Programmētājs
474 Guntars Jirgensons 1962 Saskaņa Rīga 23 Rīgas 28. vidusskola direktors
475 Ivars Joelis 1983 Jaunā konservatīvā partija Zemgale 8 Ošukalns SIA Prokūrists
476 Rihards Johansons 1968 Reģionu Apvienība, Latvijas Rīga 35 Nekustāmo īpašumu apsaimniekotājs  
477 Natālija Jolkina 1947 Krievu savienība, Latvijas Rīga 7 CLSF Latvijas Cilvēktiesību komiteja līdzpriekšsēdētāja
478 Viktors Jolkins 1976 Krievu savienība, Latvijas Vidzeme 13 Latvijas Jaunatnes klubs valdes loceklis
479 Jolanta Jonikāne 1990 No sirds Latvijai Latgale 5 Pašnodarbinātais. dizainers
480 Beata Jonite 1995 KPV LV, politiskā partija Rīga 24 partija KPV LV Biroja vadītāja
481 Andrejs Jonkins 1980 No sirds Latvijai Rīga 8 Redmond Baltic Tirgvedības un tirdzniecības speciālists
482 Andrejs Judins 1970 Jaunā Vienotība Rīga 4 Saeima deputāts
483 Ojārs Judrups 1943 Attīstībai Par! Rīga 26 Rīgas dome deputāts
484 Juris Jurašs 1975 Jaunā konservatīvā partija Kurzeme 1 Jaunā konservatīvā partija valdes loceklis
485 Eduards Jurčenko 1990 No sirds Latvijai Rīga 35 Corvus Company valdes priekšsēdētājs
486 Edmunds Jurēvics 1992 Jaunā Vienotība Rīga 38 Rīgas dome referents deputātu frakcijā "Vienotība"
487 Nauris Jurgenbergs 1988 Visu Latvijai!-TB/LNNK Vidzeme 18 COOPERATIVE valdes priekšsēdētājs
488 Jānis Jurģelis 1968 LSDSP-KDS-GKL Vidzeme 11 SCANMED tirdzniecības speciālists
489 Atis Jurjāns 1991 Latviešu Nacionālisti Vidzeme 4 Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde IT projektu vadītājs / Sistēmanalītiķis
490 Māris Jurjāns 1962 No sirds Latvijai Rīga 2 Vipdom nekustamā īpašuma speciālists
491 Einārs Jurkevičs 1988 Saskaņa Latgale 14 Transcom Worldwide Latvia Poļu grupas vadītājs
492 Anželika Jurševica 1969 Jaunā konservatīvā partija Latgale 6 Anželikas Jurševicas psihoterapeita privātprakse Psihoterapeits
493 Bruno Jurševics 1962 Jaunā konservatīvā partija Kurzeme 5 TU 176 SIA valdes loceklis
494 Indra Juste-Spila 1985 LSDSP-KDS-GKL Rīga 16 Realto MeDea projektu vadītāja- pārvaldniece
495 Andrejs Justs 1957 LSDSP-KDS-GKL Latgale 9 Dekšāru pamatskola skolas saimnieks
496 Romans Justs 1955 KPV LV, politiskā partija Rīga 5 Olivija veikala vadītājs
497 Māra Juzupa 1956 Zaļo un Zemnieku savienība Vidzeme 16 pensionārs (piekšpensijā)  
498 Nikolajs Kabanovs 1970 Saskaņa Rīga 25 Media Nams Vesti Publicists
499 Māris Kaijaks 1962 Jaunā konservatīvā partija Rīga 23 ZPA SIA valdes loceklis
500 Artuss Kaimiņš 1980 KPV LV, politiskā partija Rīga 1 Saeima deputāts
                 
501 Ivo Kalers 1969 Attīstībai Par! Kurzeme 10 ICO valdes loceklis
502 Edgars Kalējs 1983 Attīstībai Par! Rīga 21 Mottra Trade House Tirdzniecības vadītājs
503 Roberts Kalējs 1951 Latviešu Nacionālisti Zemgale 4 Rīgas Centrālcietums, Nodrošinājuma daļa Mantzinis, štata darbinieks
504 Jānis Kalmēns 1957 Par Alternatīvu Rīga 14 bezdarbnieks  
505 Jānis Kalnačs 1943 LSDSP-KDS-GKL Rīga 8 Fizikālās enerģētikas institūts nodaļas vadītājs, vadošais pētnieks
506 Daiga Kalnbērziņa 1973 Jaunā konservatīvā partija Rīga 25 Latvijas dzelzceļš Protokola speciāliste
507 Dace Kalniņa 1986 Visu Latvijai!-TB/LNNK Rīga 21 Saeima konsultante deputātu frakcijā Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”
508 Inese Kalniņa 1967 Jaunā Vienotība Rīga 14 Latvijas Universitāte docente, studiju programmas direktore, pētniece
509 Inguna Kalniņa 1960 No sirds Latvijai Rīga 6 Rīgas Imantas vidusskola direktora vietniece administratīvi saimnieciskajā darbā
510 Sanita Kalniņa 1980 Attīstībai Par! Zemgale 7 Fidabalt international Grāmatvedības eksperts
511 Zanda Kalniņa-Lukaševica 1978 Jaunā Vienotība Rīga 5 Ārlietu ministrija parlamentārā sekretāre
512 Skaidra Kalniņa-Rutuļa 1958 LSDSP-KDS-GKL Rīga 6 Latvijas Jūrniecības savienība sertificēšanas centra vadītāja
513 Guntis Kalniņš 1963 Zaļo un Zemnieku savienība Zemgale 5 Saeima deputāts
514 Imants Kalniņš 1962 Zaļo un Zemnieku savienība Rīga 25 Augusta Dombrovska Mūzikas skola direktors
515 Jurijs Kalniņš 1960 No sirds Latvijai Rīga 15 Falcon Logistic Autovadītājs
516 Ojārs Ēriks Kalniņš 1949 Jaunā Vienotība Rīga 6 Saeima deputāts
517 Kaspars Kalnmeiers 1974 Jaunā konservatīvā partija Rīga 21 Latvijas Valsts ceļi Informācijas sistēmu uzturētājs
518 Valdis Kalnozols 1962 Zaļo un Zemnieku savienība Rīga 9 Saeima deputāts
519 Aleksandrs Kalugins 1983 Par Alternatīvu Rīga 7 TEXMOBILE valdes loceklis
520 Edvīns Kalviņš 1949 Jaunā Vienotība Rīga 19 Kanādas Tirdzniecības Palāta Latvijā priekšsēdētājs
521 Raimonds Kalvišs 1980 Saskaņa Latgale 15 Krāslavas novada pašvaldība deputāts
522 Kristīne Kaļiņina 1988 Centriskā partija, Latvijas Rīga 3 STG Grupa valdes locekle
523 Nita Kaļva 1983 No sirds Latvijai Rīga 25 Allnex Latvia Klientu apkalpošanas speciālists
524 Polina Kamļova 1987 Krievu savienība, Latvijas Latgale 7 Vagonu apkopes distance (Rēzeknes VTAP) datu ievades operatore
525 Ainita Kamša 1995 Attīstībai Par! Latgale 9 Ainas Mucenieces Viroterapijas fonds Izpilddirektore
526 Ilze Kanča 1968 Visu Latvijai!-TB/LNNK Vidzeme 23 Madonas novada pašvaldības Sociālais dienests sociālā darbiniece
527 Māris Kanders 1973 Visu Latvijai!-TB/LNNK Rīga 35 Sajos & Portress valdes priekšsēdētājs
528 Gints Kapenieks 1962 Saskaņa Kurzeme 15 Privātprakse, Graudu iela 50, Liepāja krīzes psihologs
529 Arkādijs Karijevs 1954 Par Alternatīvu Rīga 9 Pensionārs/pensionāre  
530 Ruta Karloviča 1960 Zaļo un Zemnieku savienība Kurzeme 12 Latvijas Universitāte Kuldīgas un Ventspils filiāļu direktore. Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes lektore
531 Gatis Karlsons 1975 Jaunā konservatīvā partija Rīga 31 Latvijas Nacionālais arhīvs direktora vietnieks
532 Modris Karpovs 1971 Saskaņa Latgale 16 Kārsavas novada pašvaldība deputāts
533 Marats Kasems 1990 Par Alternatīvu Vidzeme 2 Rossia Segodja žurnālists
534 Tamāra Kaudze 1977 Jaunā konservatīvā partija Kurzeme 9 Dundagas novada pašvaldība deputāte
535 Dace Kavasa 1975 Progresīvie Kurzeme 1 Latvijas Aviācijas arodbiedrība valdes priekšsēdētāja
536 Kristīne Kazāka 1987 Attīstībai Par! Zemgale 6 Latvijas Pilsoniskā alianse Sabiedrisko attiecību vadītāja
537 Kārlis Kazeks 1955 Latviešu Nacionālisti Rīga 23 Elektronikas un datorzinātņu institūts Elektroietaišu ekspluatācijas inženieris
538 Andris Kazinovskis 1959 Jaunā konservatīvā partija Latgale 2 Rātnieki Susāju pagasta zs īpašnieks, zemnieks
539 Edgars Kāpa 1987 Jaunā konservatīvā partija Rīga 29 Celtnieks, jaunais uzņēmējs  
540 Valdis Kārkliņš 1983 Zaļo un Zemnieku savienība Vidzeme 27 Mārupes novada pašvaldība Pašvaldības nekustamo īpašumu pārvaldnieks
541 Ivars Kekers 1983 No sirds Latvijai Latgale 16 Pašnodarbināts  
542 Matīss Kempe 1989 Reģionu Apvienība, Latvijas Zemgale 12 Rīgas Celtniecības koledža profesionālās izglītības skolotājs
543 Modris Kempe 1989 Reģionu Apvienība, Latvijas Zemgale 13 Rīgas Celtniecības koledža profesionālās izglītības skolotājs
544 Ļubova Kerevica 1988 No sirds Latvijai Rīga 32 Corvus Company Projektu vadītājs
545 Arvīds Kinstlers 1959 LSDSP-KDS-GKL Kurzeme 1 bezdarbnieks  
546 Anna Kirilova 1991 LSDSP-KDS-GKL Rīga 22 Accenture London vecākais analītiķis
547 Anna Kirilova 1966 LSDSP-KDS-GKL Vidzeme 17 Fitlains fitnesa trenere
548 Arina Kirilova 1987 LSDSP-KDS-GKL Vidzeme 15 pašnodarbinātais  
549 Andrejs Kirma 1991 Progresīvie Kurzeme 6 Evolution Latvia UX/UI dizainers
550 Aleksandrs Kiršteins 1948 Visu Latvijai!-TB/LNNK Rīga 4 Saeima deputāts
551 Andrejs Kitovs 1979 No sirds Latvijai Latgale 14 Print & Serviss Pārdošanas vadītājs
552 Andris Kivičs 1977 KPV LV, politiskā partija Rīga 9 Reklāmas autori Raidījuma vadītājs
553 Aleksandrs Klapins 1965 Krievu savienība, Latvijas Vidzeme 4 Valmieras Stikla Šķiedra elektronikas inženieris
554 Jānis Klauze 1975 Jaunā konservatīvā partija Vidzeme 7 Mundus SIA valdes loceklis
555 Jānis Klaužs 1953 Zaļo un Zemnieku savienība Latgale 4 Saeima deputāts
556 Jolanta Klāviņa 1981 Reģionu Apvienība, Latvijas Kurzeme 12 LAUMAS zs īpašniece
557 Nellija Kleinberga 1964 Reģionu Apvienība, Latvijas Kurzeme 1 Saeima deputāte, Latvijas Reģionu Apvienības frakcijas priekšsēdētāja
558 Rolands Kleinbergs 1951 Reģionu Apvienība, Latvijas Kurzeme 13 Saldus mūzikas skola skolotājs
559 Viesturs Kleinbergs 1978 Progresīvie Rīga 4 Biedrība Latvijas Samariešu apvienība dienesta “Samariešu atbalsts mājās” vadītājs
560 Inga Kleinšmite-Zunda 1973 Reģionu Apvienība, Latvijas Rīga 28 Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde Kadiķītis Pirmsskolas skolotāja
561 Andrejs Klementjevs 1973 Saskaņa Rīga 3 Saeima deputāts
562 Ivans Klementjevs 1960 Saskaņa Rīga 15 Saeima deputāts
563 Marita Klikiča 1971 Jaunā konservatīvā partija Rīga 16 Andžeja Grauda bungu skola SIA Juriste
564 Vilhelms Klincāns 1937 Latviešu Nacionālisti Latgale 4 VK- AUTO IK īpašnieks
565 Elīna Klīve 1983 Attīstībai Par! Rīga 11 Konrāda Adenauera fonds Projektu vadītāja
566 Jurģis Klotiņš 1985 Visu Latvijai!-TB/LNNK Rīga 8 Rīgas dome deputāts (Sociālo jautājumu komitejas, Satiksmes un transporta lietu komitejas un Rīgas domes Pieminekļu padomes loceklis)
567 Arvīds Kļavinskis 1953 Latviešu Nacionālisti Rīga 18 Ādažu PII ēkas dežurants
568 Dace Kļaviņa 1976 Jaunā Vienotība Vidzeme 14 Labklājības ministrija Juridiskā departamenta direktore
569 Elīna Kļaviņa 1984 Progresīvie Rīga 30 Inspired Projektu vadītāja
570 Artūrs Kļaviņš 1991 Attīstībai Par! Zemgale 15 Meditec Projektu vadītāja asistents
571 Artūrs Kļaviņš 1986 KPV LV, politiskā partija Rīga 17 AQUA LUNA vecākais bārmenis
572 Jānis Kļaviņš 1974 Zaļo un Zemnieku savienība Kurzeme 4 Explore Latvija valdes loceklis
573 Jānis Kņazs 1987 Jaunā konservatīvā partija Rīga 35 Lidosta Rīga Gaisa kuģu apkalpes aģents
574 Anita Kokarēviča 1966 LSDSP-KDS-GKL Rīga 11 Rīgas Stradiņa universitāte lektore
575 Inguna Kokina 1961 Jaunā Vienotība Latgale 3 PIKC DDMV Saules skola direktore
576 Raimonds Kokins 1958 Latviešu Nacionālisti Rīga 22 Sabiedrība AGIKS Pārdaugava valdes priekšsēdētājs
577 Margarita Kolosova 1978 Jaunā konservatīvā partija Latgale 17 Pašnodarbinātā  
578 Rihards Kols 1984 Visu Latvijai!-TB/LNNK Rīga 2 Saeima deputāts
579 Igors Konašenkovs 1959 Rīcības partija Kurzeme 8 COPs apsargs
580 Roberts Kondrats 1960 Rīcības partija Rīga 26 Taxi SOS vadītājs
581 Sergejs Konstantinovs 1976 Krievu savienība, Latvijas Zemgale 7 Morris Line Engineering Augstsprieguma izolatoru ražošanas inženieris
582 Jurijs Kopasovs 1947 No sirds Latvijai Latgale 10 Biedrība Latgales un tūrisma centrs valdes loceklis
583 Vjačeslavs Koreņugins 1995 Centriskā partija, Latvijas Vidzeme 5 TSC Autoduals pārdevējs-konsultants
584 Tālis Korlašs 1978 No sirds Latvijai Latgale 2 Tako SD valdes priekšsēdētājs
585 Olga Korņeva 1964 Rīcības partija Vidzeme 6 Ogres novada sociālais dienests sociālais darbinieks
586 Jāzeps Korsaks 1958 Visu Latvijai!-TB/LNNK Latgale 6 Daugavpils Reģionālā slimnīca ārsts narkologs
587 Elita Kosaka 1960 Krievu savienība, Latvijas Kurzeme 1 Saimnieciskās darbības veicēja Juriste (privātprakse)
588 Kristaps Kosītis 1982 KPV LV, politiskā partija Vidzeme 8 Netnet valdes loceklis
589 Gusts Kossovičs 1990 Progresīvie Latgale 10 students  
590 Mārtiņš Kossovičs 1980 Progresīvie Rīga 32 Manaslecas.lv Līdzīpašnieks
591 Pēteris Koškins 1976 Rīcības partija Vidzeme 2 Pašnodarbinātais Celtnieciba: namdaris
592 Ruslans Kovaļovs 1975 Rīcības partija Latgale 5 KMK AUTO valdes loceklis
593 Iļja Kozirevs 1966 Krievu savienība, Latvijas Rīga 30 Comtel tehniskais direktors
594 Andrejs Kozlovs 1992 Saskaņa Rīga 12 Informa valdes loceklis
595 Valerijs Kozlovs 1957 Zaļo un Zemnieku savienība Latgale 14 PEAT EXPORT LLC valdes priekšsēdētājs
596 Līga Kozlovska 1957 Zaļo un Zemnieku savienība Latgale 3 Saeima deputāte
597 Rihards Kozlovskis 1969 Jaunā Vienotība Rīga 2 Ministru kabinets Iekšlietu ministrs
598 Kristaps Krafte 1990 Attīstībai Par! Rīga 36 students  
599 Jānis Monvīds Kramēns 1952 Progresīvie Rīga 16 Pensionārs  
600 Ieva Krapāne 1981 KPV LV, politiskā partija Vidzeme 5 Reģionālā pašvaldības policija lietvede
                 
601 Svetlana Krasovska 1966 Rīcības partija Vidzeme 5 Latvijas pasts pn Cekule nodaļas vadītāja
602 Maija Krastiņa 1981 Progresīvie Rīga 27 Komunikāciju konsultante konsultante
603 Ivars Krastiņš 1955 Zaļo un Zemnieku savienība Kurzeme 14 Liepājas reģionālā slimnīca Ārsts anesteziologs - reanimatologs, izglītības un zinātnes virsārsts
604 Margarita Krauča 1945 LSDSP-KDS-GKL Rīga 3 Rīgas veselības centrs pediatre ar USG metodi
605 Inga Māra Kraukle 1961 No sirds Latvijai Rīga 16 Rīgas 5. internātpamatskola-attīstības centrs skolotāja
606 Egils Kraulers 1957 Jaunā konservatīvā partija Kurzeme 10 pensionārs izdienas  
607 Armands Krauze 1970 Zaļo un Zemnieku savienība Vidzeme 3 Saeima deputāts
608 Inga Krauze 1962 Progresīvie Zemgale 7 Jaunjelgavas vidusskola apkopēja
609 Jānis Kravalis 1979 Visu Latvijai!-TB/LNNK Vidzeme 13 TelCom valdes priekšsēdētājs
610 Rolands Kreicmanis 1990 KPV LV, politiskā partija Rīga 20 SALMO Pārdevējs konsultants
611 Oskars Kreilis 1980 Jaunā konservatīvā partija Kurzeme 7 Hornet.lv SIA valdes priekšsēdētājs, zemes ierīcības inženieris
612 Līva Kreituse 1987 Jaunā konservatīvā partija Rīga 12 Satiksmes ministrija vecākais referents
613 Ilze Krēsliņa 1967 Attīstībai Par! Rīga 20 Biedrība Īrijas Kultūras centrs valdes locekle
614 Kārlis Krēsliņš 1945 Visu Latvijai!-TB/LNNK Vidzeme 7 Saeima deputāts
615 Pārsla Rigonda Krieviņa 1964 Zaļo un Zemnieku savienība Rīga 12 Zemkopības ministrija Valsts sekretāra vietniece
616 Jūlija Krilova 1972 Centriskā partija, Latvijas Rīga 7 Biznesmost valdes priekšsēdētājs
617 Andris Kristkalns-Tauriņš 1982 Attīstībai Par! Kurzeme 14 Valsts probācijas dienests Probācijas speciālists
618 Malda Kristovska 1949 LSDSP-KDS-GKL Latgale 3 Latvijas Sociāldemokrātiskā Strādnieku partija valdes locekle
619 Jānis Krišāns 1960 Saskaņa Latgale 1 Rēzeknes slimnīca valdes loceklis
620 Jevgeņija Krjukova 1981 Krievu savienība, Latvijas Latgale 1 partija Latvijas Krievu savienība valdes locekle
621 Edgars Kronbergs 1983 KPV LV, politiskā partija Kurzeme 7 Saldus novada pašvaldība Vides pārvaldības speciālists
622 Ģirts Kronbergs 1974 Reģionu Apvienība, Latvijas Kurzeme 2 Liepājas pašvaldība deputāts, domes priekšsēdētāja vietnieks
623 Fjodors Krupenkins 1950 Krievu savienība, Latvijas Vidzeme 10 Saldus Tūrisma un sporta centrs ansambļa "Lira" vadītājs
624 Angelika Krūmiņa 1970 Zaļo un Zemnieku savienība Rīga 27 Rīgas Stradiņa universitāte profesore
625 Ilona Krūmiņa 1970 Jaunā konservatīvā partija Vidzeme 23 Biedrība Sabiedrības izaugsmei valdes priekšsēdētāja
626 Andrējs Krūmiņš 1953 Latviešu Nacionālisti Rīga 14 Altum Informācijas sistēmu projektu vadītājs
627 Edgars Krūmiņš 1985 Reģionu Apvienība, Latvijas Rīga 31 Basketbola klubs Jelgava basketbolists
628 Jānis Krūmiņš 1982 Visu Latvijai!-TB/LNNK Zemgale 15 Kokneses novada pašvaldība deputāts
629 Jānis Atis Krūmiņš 1961 Visu Latvijai!-TB/LNNK Rīga 10 Rīgas Valdorfskola skolotājs
630 Kārlis Krūmiņš 1940 Latviešu Nacionālisti Zemgale 1 Partija Tēvzemes mantojums valdes priešsēdētāja vietnieks
631 Varis Krūmiņš 1961 Reģionu Apvienība, Latvijas Vidzeme 3 Saeima deputāts
632 Armands Krūze 1959 Zaļo un Zemnieku savienība Rīga 19 Rīgas domes pilsētas Attīstības departaments direktora p.i.
633 Rita Kubuliņa 1989 Progresīvie Rīga 23 Biedrība Papardes zieds Sabiedrības veselības speciāliste
634 Zane Kubuliņa 1974 Zaļo un Zemnieku savienība Vidzeme 21 Biedrība Zaļi Ādaži valdes locekle
635 Edgars Kucins 1973 Saskaņa Latgale 10 Daugavpils novada pašvaldība deputāts
636 Māris Kučinskis 1961 Zaļo un Zemnieku savienība Vidzeme 1 Ministru kabinets Ministru prezidents
637 Raimonds Kučinskis 1962 KPV LV, politiskā partija Kurzeme 11 Screen group apsargs
638 Valdis Kudiņš 1976 Progresīvie Latgale 5 Pašnodarbinātais  
639 Rūdolfs Kudļa 1991 Reģionu Apvienība, Latvijas Vidzeme 7 Labklājības ministrija ES struktūrfondu departaments vecākais referents
640 Valentīna Kudrjavceva 1967 Krievu savienība, Latvijas Zemgale 4 Orbīta vērtētāja
641 Nelli Kujavska 1947 Krievu savienība, Latvijas Kurzeme 4 Pensionārs/pensionāre  
642 Valentīns Kukla 1982 Jaunā Vienotība Zemgale 6 Goldkorn valdes loceklis
643 Kristīne Kuļeva 1995 Progresīvie Rīga 25 Hansavest valdes locekle
644 Ēriks Kumerdanks 1964 Attīstībai Par! Vidzeme 9 Rehateh valdes priekšsēdētājs
645 Jānis Kupris 1955 Jaunā Vienotība Latgale 11 Riebiņu novada pašvaldība deputāts
646 Smaida Kurme 1951 Latviešu Nacionālisti Vidzeme 15 Pensionārs/pensionāre  
647 Jevgenija Kurpniece 1944 Latviešu Nacionālisti Kurzeme 7 Pensionārs/pensionāre  
648 Janīna Kursīte 1964 KPV LV, politiskā partija Latgale 10 Saeima deputāta Anrija Matīsa palīdze
649 Janīna Kursīte-Pakule 1952 Visu Latvijai!-TB/LNNK Kurzeme 2 Saeima deputāte
650 Andis Kursītis 1981 Jaunā konservatīvā partija Zemgale 6 Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs SIA Tālākizglītības nodaļas vadītājs
651 Elīza Krista Kurvīte 1993 Latviešu Nacionālisti Vidzeme 9 PII Māra mūzikas skolotāja
652 Uldis Kurvīts 1986 Latviešu Nacionālisti Vidzeme 12 bezdarbnieks  
653 Jānis Kuzins 1983 Par Alternatīvu Latgale 1 Valdes loceklis Politisko pariju apvienībaPar Alternatīvu
654 Aleksandrs Kuzmins 1984 Krievu savienība, Latvijas Rīga 3 Eiropas Parlaments deputāta palīgs
655 Jeļena Kuzņecova 1984 Krievu savienība, Latvijas Zemgale 12 Zelta birste vadītāja
656 Dainis Kūla 1959 Zaļo un Zemnieku savienība Kurzeme 15 Kurekss SIA Iepirkumu speciālists
657 Gunārs Kūtris 1960 Zaļo un Zemnieku savienība Vidzeme 15 Latvijas Universitāte lektors
658 Sintija Kvēpa 1979 Attīstībai Par! Vidzeme 11 Rakstniecības un mūzikas muzejs Personāla lietu pārzine
659 Jānis Ķemers 1960 KPV LV, politiskā partija Rīga 34 Greencore Food To Go Ltd strādnieks
660 Henrijs Ķeružis 1968 Jaunā konservatīvā partija Kurzeme 13 Gramzdas pamatskola direktors
661 Raivis Ķirsons 1977 Jaunā Vienotība Rīga 21 Luminor Bank AS vecākais projektu vadītājs
662 Ervins Labanovskis 1980 Progresīvie Vidzeme 2 Kainaiži valdes loceklis
663 Artjoms Labejevs 1984 Rīcības partija Rīga 2 partija Rīcības partija Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītajs
664 Valdis Labinskis 1957 Reģionu Apvienība, Latvijas Latgale 10 Līvānu novada pašvaldība deputāts
665 Jānis Labrencis 1938 Latviešu Nacionālisti Kurzeme 4 Pensionārs/pensionāre  
666 Ingrīda Labsvīra 1985 Progresīvie Rīga 29 Bureau Veritas Latvia Klientu menedžere
667 Edgars Labsvīrs 1985 Progresīvie Latgale 8 Nacionālais veselības dienests direktora vietnieks veselības aprūpes administrēšanas jautājumos
668 Inese Lagzdiņa 1976 No sirds Latvijai Rīga 21 Latvijfinieris operators
669 Margita Lagzdiņa 1971 Visu Latvijai!-TB/LNNK Rīga 36 Rīgas pilsētas pašvaldība Pedagogs, karjeras konsultants
670 Kristaps Lagzdiņš 1984 No sirds Latvijai Rīga 20 Latvijfinieris operators
671 Uģis Lagzdiņš 1965 Visu Latvijai!-TB/LNNK Kurzeme 9 LG Motors Jurists-konsultants
672 Gunārs Laicāns 1949 Jaunā Vienotība Kurzeme 15 Dundagas vidusskola muzeja pedagogs
673 Zigfrīds Laicāns 1943 Par Alternatīvu Rīga 15 Pensionārs/pensionāre  
674 Haralds Laidiņš 1961 Jaunā konservatīvā partija Zemgale 3 pensionārs izdienas  
675 Edgars Laimiņš 1976 Jaunā Vienotība Zemgale 10 Dobeles novada pašvaldība deputāts
676 Inese Laizāne 1971 Visu Latvijai!-TB/LNNK Latgale 2 Saeima deputāte
677 Māra Laizāne 1989 Attīstībai Par! Rīga 14 Blue Line Consulting valdes locekle
678 Aivars Laizāns 1962 Rīcības partija Vidzeme 9 NRC Vaivari operators
679 Ivo Lakučs 1979 Jaunā Vienotība Vidzeme 11 Latvijas Riteņbraukšanas federācija LRF BMX izlases galvenais treneris
680 Olita Landsmane 1966 KPV LV, politiskā partija Vidzeme 18 Alojas novada pašvaldība Administrācijas un personālvadības nodaļas vadītāja
681 Baiba Lange 1986 Reģionu Apvienība, Latvijas Kurzeme 4 ROTA IG SIA Viesu uzņemšanas organizators
682 Līga Langrate 1969 Jaunā konservatīvā partija Vidzeme 12 Alūksnes novada pašvaldība deputāte
683 Mārtiņš Langrāts 1975 Jaunā Vienotība Kurzeme 13 Izglītības un zinātnes ministrija ministra padomnieks
684 Aleksandrs Lapajevs 1986 KPV LV, politiskā partija Rīga 4 Antic One valdes loceklis
685 Gaits Lapsa 1992 Attīstībai Par! Latgale 13 KLB menedžeris
686 Andrejs Larionovs 1971 Krievu savienība, Latvijas Rīga 28 Lietas MD noliktavas darbinieks
687 Zaiga Lasmane 1980 Progresīvie Vidzeme 11 Centrs Dardedze, nodibinājums Projektu koordinatore
688 Aivars Lasmanis 1956 Latviešu Nacionālisti Kurzeme 2 Health Institute, nodibinājums valdes priekšsēdētājs
689 Māris Lasmanis 1961 Reģionu Apvienība, Latvijas Rīga 15 Ulbrokas vidusskola koncertmeistars
690 Inta Latišenoka 1949 Latviešu Nacionālisti Zemgale 6 Pensionārs/pensionāre  
691 Ainars Latkovskis 1967 Jaunā Vienotība Vidzeme 3 Saeima deputāts, Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs
692 Renārs Latvens 1977 Reģionu Apvienība, Latvijas Kurzeme 9 Nīcas novada pašvaldība deputāts
693 Santa Laurinoviča 1969 Visu Latvijai!-TB/LNNK Kurzeme 8 Saldus novada pašvaldības aģentūra Saldus Tūrisma informācijas, kultūras un sporta centrs deju kopas ''Bandava'' mākslinieciskā vadītāja
694 Guntis Laurins 1983 Progresīvie Vidzeme 13 Mikrotīkls elektronikas inženieris
695 Valdis Lauskis 1957 Reģionu Apvienība, Latvijas Latgale 5 Daugavpils Latgaliešu biedrība priekšsēdētājs
696 Sergejs Lavrenovs 1966 Krievu savienība, Latvijas Latgale 11 LDZ RSS atslēdznieks
697 Jeļena Lazareva 1972 Saskaņa Latgale 9 Saeima deputāte
698 Elita Lazda 1969 KPV LV, politiskā partija Rīga 10 Alberta koledža lektore
699 Ieva Lazda 1978 Progresīvie Vidzeme 5 Jūrmalas pašvaldības iestāde Sprīdītis Pedagogs, sociālais aprūpētājs
700 Raimonds Lazda 1957 Attīstībai Par! Latgale 7 Biedrība Sociālās attīstības aģentūra Pieci airi valdes priekšsēdētājs
                 
701 Jānis Lazdāns 1972 Jaunā Vienotība Rīga 25 La Renaissance des Manoir valdes loceklis
702 Kaspars Lazdiņš 1986 Progresīvie Rīga 24 Mērniecības risinājumi valdes loceklis
703 Dmitrijs Lācis 1973 Saskaņa Vidzeme 16 Kopmans &Co valdes priekšsēdētājs
704 Nauris Lārmanis 1985 Progresīvie Vidzeme 20 iSurvey Offshore Ltd Mērnieks (Offshore surveyor)
705 Jānis Lediņš 1964 Zaļo un Zemnieku savienība Vidzeme 4 Jūrmalas pašvaldība Pilsētsaimniecības un drošības komitejas priekšsēdētājs, deputāts
706 Kristīne Legzdiņa 1979 Visu Latvijai!-TB/LNNK Vidzeme 19 PBS valdes priekšsēdētāja
707 Aivars Legzdiņš 1959 Latviešu Nacionālisti Rīga 12 bezdarbnieks  
708 Anda Leikuma 1962 Visu Latvijai!-TB/LNNK Latgale 12 Latgales ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija dzīvnieku vērtēšanas eksperts
709 Arvis Leinbergs 1973 LSDSP-KDS-GKL Kurzeme 4 FIREWOOD PROCESSING valdes priekšsēdētājs
710 Pēteris Leiškalns 1955 Visu Latvijai!-TB/LNNK Vidzeme 9 Latvijas darba devēju konfederācija eksperts sociālās drošības un veselības aprūpē
711 Līga Leitāne 1975 Visu Latvijai!-TB/LNNK Rīga 11 Latvijas Universitāte lektore, pētniece
712 Aivars Leitāns 1965 Rīcības partija Zemgale 2 COPs valdes loceklis
713 Jūlija Leite 1983 Saskaņa Vidzeme 25 Ieslodzījuma vietu pārvalde, Valmieras cietums Zobārste
714 Jānis Leitis 1958 Zaļo un Zemnieku savienība Vidzeme 17 Burtnieku novada pašvaldība deputāts
715 Artūrs Leitlands 1991 Saskaņa Vidzeme 23 students  
716 Uldis Lejava 1973 Jaunā konservatīvā partija Zemgale 13 Latvijas valsts meži drošības un kontroles speciālists
717 Atis Lejiņš 1942 Jaunā Vienotība Zemgale 4 Saeima deputāts
718 Raimonds Lejnieks-Puķe 1986 LSDSP-KDS-GKL Zemgale 5 Grifs AG uzraugs
719 Viktorija Lene 1961 Zaļo un Zemnieku savienība Latgale 12 Latvijas lauku konsultācijas un izglītības centrs Lauku attīstības konsultante
720 Inese Leoho-Čudare 1981 Jaunā konservatīvā partija Zemgale 12 A.C./D.C. SIA komercdirektore
721 Ainārs Lezdiņš 1966 Rīcības partija Vidzeme 10 Zvērinātu advokātu kolēģija advokāts
722 Kristiāns Lēģeris 1989 Jaunā Vienotība Rīga 27 students  
723 Guntis Libeks 1958 Visu Latvijai!-TB/LNNK Zemgale 5 Jaunjelgavas novada pašvaldība deputāts, domes priekšsēdētājs
724 Jānis Liberts 1981 Jaunā konservatīvā partija Rīga 32 Altum, attīstības finanšu institūcija jurists
725 Vadims Ličāgins 1965 Reģionu Apvienība, Latvijas Rīga 36 Olaines ūdens un siltums elektriķis
726 Inga Liepa-Meiere 1978 Progresīvie Vidzeme 1 Biedrības Latvijas Samariešu apvienība dienests Samariešu atbalsts mājās vadītāja vietniece
727 Linda Liepiņa 1974 KPV LV, politiskā partija Vidzeme 1 Wok Rīga SIA valdes locekle
728 Aigars Liepiņš 1963 Progresīvie Vidzeme 22 Aizsardzības ministrija nodaļas vadītājs
729 Gints Liepiņš 1967 KPV LV, politiskā partija Kurzeme 13 Liepins Gourmet, IK pašnodarbinātais
730 Jānis Jānis Liepiņš 1974 LSDSP-KDS-GKL Vidzeme 9 EUROLIFE LATVIJA pārdošanas vadītājs
731 Krišjānis Liepiņš 1985 Jaunā Vienotība Rīga 26 Biedrība Bērnu Vides skola projektu vadītājs
732 Viesturs Liepkalns 1988 Attīstībai Par! Vidzeme 5 partiju apvienība Attīstībai Par! valdes loceklis
733 Mārtiņš Limanskis 1985 Jaunā Vienotība Zemgale 16 Eduards, IK komercdarbības speciālists
734 Ņina Linde 1971 Zaļo un Zemnieku savienība Rīga 10 Latvijas Zinātņu akadēmijas Ekonomikas institūts valdes priekšsēdētāja
735 Ēriks Lingebērziņš 1982 Attīstībai Par! Kurzeme 7 Balticvision Riga valdes loceklis, izpilddirektors
736 Tālis Linkaits 1970 Jaunā konservatīvā partija Rīga 4 Valsts reģionālās attīstības aģentūra VASAB sekretariāta vadītājs
737 Pēteris Liopa 1958 Latviešu Nacionālisti Zemgale 11 Bauskas ūdens saimniecība automātiķis
738 Endijs Lisovskis 1984 Attīstībai Par! Zemgale 13 Pašnodarbināta persona  
739 Valentina Lišeņa 1968 Krievu savienība, Latvijas Kurzeme 6 Saimnieciskās darbības veicēja pašnodarbinātā
740 Linda Litvina 1983 Reģionu Apvienība, Latvijas Rīga 11 Rīgas Valsts tehnikums Grāmatvede, pedagogs
741 Ernests Lībietis 1978 Reģionu Apvienība, Latvijas Rīga 26 Biedrība Ernesta Lībieša Rokmūzikas skola valdes loceklis
742 Inese Lībiņa-Egnere 1977 Jaunā Vienotība Vidzeme 1 Saeima deputāte
743 Normunds Līcis 1972 Reģionu Apvienība, Latvijas Vidzeme 14 Saulkrastu novada pašvaldība deputāts
744 Reinis Līcis 1988 Zaļo un Zemnieku savienība Latgale 10 Ilūkstes novada pašvaldība Izpilddirektora p.i./ būvvaldes vadītājs
745 Pēteris Līdacis 1991 Visu Latvijai!-TB/LNNK Rīga 33 Grante Utensils valdes priekšsēdētājs
746 Uldis Līkops 1953 Saskaņa Rīga 13 Biedrība Latvijas Sarkanais Krusts Ģenerālsekretārs
747 Sarma Līne 1936 Jaunā Vienotība Vidzeme 26 Rūtuo darbinieks
748 Dainis Locis 1964 Visu Latvijai!-TB/LNNK Rīga 6 partija Nacionālā apvienība Visu Latvijai! – Tēvzemei un Brīvībai/LNNK valdes loceklis
749 Jānis Locis 1961 Latviešu Nacionālisti Zemgale 5 bezdarbnieks  
750 Regīna Ločmele-Luņova 1966 Saskaņa Rīga 4 Rīgas dome deputāte
751 Otto Lodiņš 1969 Jaunā konservatīvā partija Latgale 14 Mērteh SIA Pārdošanas speciālists
752 Tatjana Logačova 1962 Krievu savienība, Latvijas Zemgale 16 Aizkraukles universālveikals pārdevēja
753 Agnese Logina 1990 Progresīvie Latgale 1 Latvijas Kultūras akadēmijas Rīgas Kino muzejs kuratore
754 Solveta Logina 1977 Visu Latvijai!-TB/LNNK Latgale 11 Baltinavas vidusskola Fizikas skolotāja
755 Artis Logins 1977 Reģionu Apvienība, Latvijas Latgale 9 Rīgas nami SIA Finanšu pārvaldes direktors
756 Aleksejs Loskutovs 1962 Jaunā Vienotība Rīga 11 Saeima deputāts
757 Haralds Lučkovskis 1974 No sirds Latvijai Zemgale 5 Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests Galvenais speciālists - eksperts
758 Dmitrijs Lukašenoks 1985 KPV LV, politiskā partija Latgale 9 LAT COSMETICS direktors
759 Terēza Luksa-Sigate 1982 Reģionu Apvienība, Latvijas Vidzeme 28 Garkalnes novada pašvaldība deputāte
760 Ruta Lukševica 1955 Latviešu Nacionālisti Zemgale 10 Pensionārs/pensionāre  
761 Artūrs Luņevs 1992 Attīstībai Par! Zemgale 12 Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra Karogrāfijas inženieries - informātiķis
762 Māris Luste 1973 Jaunā Vienotība Vidzeme 21 Ieslodzījuma vietu pārvalde Projektu vadītājs
763 Linda Lūse 1984 No sirds Latvijai Vidzeme 17 iT on Projektu vadītāja biznesa attīstības jautājumos
764 Ēriks Lūsis 1978 No sirds Latvijai Vidzeme 2 IT ON valdes loceklis
765 Ivars Lūsis 1973 Rīcības partija Vidzeme 8 pašnodarbinātais Celtnieks
766 Voldemārs Lūsis 1974 Zaļo un Zemnieku savienība Rīga 23 KV INVEST BALTIC valdes loceklis
767 Sandra Ļahova 1965 No sirds Latvijai Latgale 8 Tallink Latvija Restorāna departaments
768 Danuta Ļevčenko 1991 Latviešu Nacionālisti Latgale 3 bezdarbnieks  
769 Aleksandrs Ļivčaks 1964 Krievu savienība, Latvijas Latgale 2 partija Latvijas Krievu savienība valdes loceklis
770 Romualds Maculevičs 1952 No sirds Latvijai Latgale 9 Pensionārs/pensionāre  
771 Valda Madalāne 1970 Reģionu Apvienība, Latvijas Rīga 22 Pašnodarbināta persona  
772 Egils Matīss Madelis 1946 KPV LV, politiskā partija Kurzeme 6 Andra Baumane klientu apkalpošanas speciālists
773 Aivars Maizītis 1963 KPV LV, politiskā partija Kurzeme 15 AG-AUTO, IK īpašnieks
774 Vitālijs Maizītis 1986 Reģionu Apvienība, Latvijas Latgale 14 DaVKA Siltumapgādes, gāzes, ūdensapgādes inženieris
775 Igors Majorovs 1990 Saskaņa Rīga 35 CERTEX Latvija Tirdzniecības pārstāvis
776 Jānis Makkars 1957 Visu Latvijai!-TB/LNNK Kurzeme 10 Aizsardzības Ministrija Militārpersonas izdienas pensija
777 Gaļina Maksimova 1969 KPV LV, politiskā partija Rīga 33 Euroclub valdes locekle
778 Kristīne Maksimova 1983 KPV LV, politiskā partija Zemgale 11 VILAG Biroja administratore
779 Aleksandrs Malnačs 1968 Krievu savienība, Latvijas Rīga 29 Saimnieciskās darbības veicējs pašnodarbinātais
780 Artūrs Malta 1988 Par Alternatīvu Zemgale 1 pašnodarbinātais pašnodarbinātais
781 Artūrs Malta 1939 Par Alternatīvu Latgale 2 zs Veldzes 3 direktors
782 Andrejs Mamikins 1976 Krievu savienība, Latvijas Rīga 1 Eiropas Parlaments deputāts
783 Artūrs Mangulis 1971 Zaļo un Zemnieku savienība Vidzeme 9 Ogres novada pašvaldība Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētājs
784 Anatolijs Marhilevičs 1990 KPV LV, politiskā partija Latgale 5 zs Stepanida, Naujenes pagasta īpašnieks
785 Dmitrijs Markovs 1985 Progresīvie Rīga 18 Diena pirms Jāņu nakts Grafiskais dizainers
786 Arno Marnics 1975 Reģionu Apvienība, Latvijas Rīga 17 Rīgas Mākslas un mediju tehnikums skolotājs
787 Laura Martinova 1990 Jaunā Vienotība Kurzeme 11 Veselības inspekcija inspektore
788 Ludmila Martinova 1976 Krievu savienība, Latvijas Zemgale 14 Saimnieciskās darbības veicēja pašnodarbinātā
789 Sandra Martinsone 1981 Progresīvie Rīga 3 Ētiskās tirdzniecības iniciatīva (Lielbritānija) starptautiskās politikas eksperte
790 Andrejs Marudins 1971 Saskaņa Zemgale 7 MCB Būve valdes loceklis
791 Anrijs Matīss 1973 Saskaņa Kurzeme 1 Saeima deputāts
792 Biruta Mauriņa 1934 Par Alternatīvu Rīga 13 Pensionārs/pensionāre  
793 Jānis Mazitāns 1986 Reģionu Apvienība, Latvijas Vidzeme 13 Lielvārdes novada pašvaldības dome deputāts
794 Ģirts Mazurs 1970 Zaļo un Zemnieku savienība Rīga 33 Sociālo pakalpojumu aģentūra Mentors
795 Oskars Mažāns 1974 LSDSP-KDS-GKL Rīga 9 Rīgas domes Satiksmes departaments satiksmes organizācijas un kustības drošības nodaļas galvenais speciālists (juriskonsults)
796 Zane Mākule 1975 Reģionu Apvienība, Latvijas Rīga 32 EUROAPTIEKA SIA aptiekas vadītāja
797 Jānis Mārciņš 1944 Reģionu Apvienība, Latvijas Vidzeme 25 Latvijas Kokapstrādes uzņēmēju un eksportētāju asociācija padomnieks
798 Eva Mārtuža 1954 Jaunā konservatīvā partija Rīga 13 Rīgas dome deputāte
799 Linda Medene 1991 Jaunā Vienotība Vidzeme 13 Saeima konsultants
800 Mārtiņš Mediņš 1959 Visu Latvijai!-TB/LNNK Zemgale 11 zs Silavēji vadītājs-īpašnieks
                 
801 Linda Medne 1968 Jaunā konservatīvā partija Rīga 6 Latvijas Lauksaimniecības Universitātes Pārtikas tehnoloģijas fakultāte docente
802 Edgars Mednis 1962 No sirds Latvijai Vidzeme 5 zs Upmaļi īpašnieks
803 Jānis Mednis 1977 Reģionu Apvienība, Latvijas Rīga 24 Biedrība Latvijas Reģionālo un mazāk lietoto valodu savienība valdes priekšsēdētājs
804 Aleksejs Medvedevs 1983 Saskaņa Kurzeme 10 Ventspils pilsētas pašvaldība Administratīvās komsijas loceklis
805 Jānis Megnis 1961 Zaļo un Zemnieku savienība Kurzeme 11 Rojas ostas pārvalde ostas pārvaldnieks, projektu vadītājs
806 Dace Meiere 1973 Attīstībai Par! Rīga 24 Pašnodarbināta persona Tulkotāja
807 Aivars Meija 1955 Saskaņa Zemgale 5 Saeima deputāts
808 Jānis Meirāns 1983 Reģionu Apvienība, Latvijas Rīga 21 Ernst & Old valdes loceklis
809 Dace Melbārde 1971 Visu Latvijai!-TB/LNNK Rīga 1 Ministru kabinets Kultūras ministre
810 Rihards Melgailis 1953 Reģionu Apvienība, Latvijas Zemgale 2 Saeima deputāts
811 Ģederts Melngailis 1951 Par Alternatīvu Rīga 16 Pensionārs/pensionāre  
812 Pāvels Melnis 1983 Progresīvie Vidzeme 17 Zemnieks  
813 Indars Melzobs 1979 Jaunā konservatīvā partija Vidzeme 8 Lux Company SIA Prokūrists
814 Valērijs Meļkovs 1988 Rīcības partija Latgale 11 bezdarbnieks  
815 Gints Meļķerts 1970 No sirds Latvijai Zemgale 6 ELVIS GM valdes loceklis
816 Uldis Meļķisis 1971 Jaunā konservatīvā partija Rīga 30 Sociovides pētījumi SIA valdes loceklis
817 Tamāra Meļņikova 1969 Rīcības partija Latgale 1 partija Rīcības partija valdes locekle
818 Igors Meļņikovs 1969 Rīcības partija Rīga 1 partija Rīcības partija valdes priekšsēdētājs
819 Aija Mežale 1972 Visu Latvijai!-TB/LNNK Latgale 7 Ananass Grāmatvede
820 Rūta Mežavilka 1971 Progresīvie Rīga 5 Latvijas Mediji Maketētāja
821 Edgars Mežeckis 1973 KPV LV, politiskā partija Vidzeme 12 Technohansa Build valdes priekšsēdētājs
822 Romāns Mežeckis 1964 Saskaņa Rīga 6 Saeima deputāts
823 Ilze Meženiece 1985 Par Alternatīvu Rīga 12 bezdarbniece  
824 Intars Mežinieks 1983 Jaunā Vienotība Latgale 15 Preiļu 1.pamatskola mūzikas skolotājs
825 Mareks Mežiņš 1971 No sirds Latvijai Kurzeme 9 A M Una valdes loceklis
826 Ainārs Mežulis 1962 Zaļo un Zemnieku savienība Vidzeme 5 Saeima deputāts
827 Māris Mičerevskis 1982 Attīstībai Par! Rīga 38 Rīgas dome deputāte
828 Jurģis Miezainis 1988 KPV LV, politiskā partija Zemgale 10 Jelgavfarm komercdarbības speciālists
829 Pēteris Miezītis 1976 Visu Latvijai!-TB/LNNK Rīga 31 Safrāns struktūrvienības vadītājs
830 Aleksandrs Mihailovs 1976 Rīcības partija Latgale 3 bezdarbnieks  
831 Normunds Mihailovs 1988 Attīstībai Par! Vidzeme 12 Polymath valdes loceklis
832 Andris Mikāls 1959 KPV LV, politiskā partija Vidzeme 26 AGS valdes loceklis
833 Jānis Millers 1984 Progresīvie Kurzeme 4 Marks and Spencer Group plc Ugunsdrošības un darba drošības inspektors
834 Romans Miloslavskis 1983 Saskaņa Kurzeme 14 Saeima deputāts
835 Sarmīte Miļūna 1959 No sirds Latvijai Zemgale 14 Latvijas Neredzīgo biedrība Galvenais grāmatvedis
836 Vladislavs Minginovičs 1984 Saskaņa Vidzeme 18 Džudo klubs Lido Treneris
837 Sergejs Mirskis 1952 Saskaņa Rīga 11 Saeima deputāts
838 Viktors Mišins 1945 Krievu savienība, Latvijas Rīga 14 biedrība Mišina Eiropas teātris Zelta gailis valdes priekšsēdētājs
839 Mārīte Mitka-Bērziņa 1969 KPV LV, politiskā partija Rīga 25 Poga LV valdes locekle
840 Genādijs Močalovs 1966 Rīcības partija Rīga 10 PS  Rīgas mikroautobusu satiksme vadītājs-konduktors
841 Dainis Močs 1970 Rīcības partija Rīga 4 P.A.D. Servis vadītājs
842 Dainis Molodcovs 1986 Jaunā Vienotība Latgale 9 Inteco Wood direktors
843 Jekaterina Morozova 1985 Saskaņa Rīga 28 Rīgas namu pārvaldnieks iecirkņa vadītāja
844 Andrejs Morozovs 1988 Saskaņa Vidzeme 13 Jūrmalas pilsētas domes Pilsētplānošanas nodaļa konsultants
845 Andris Morozovs 1982 Saskaņa Rīga 38 Saeima deputāts
846 Jurijs Morozovs 1971 Rīcības partija Latgale 8 BEM elektromontieris
847 Uldis Mortuzāns 1985 No sirds Latvijai Latgale 12 Ciblas novada pašvaldība vecākais datortīklu administrators
848 Māris Možvillo 1967 KPV LV, politiskā partija Vidzeme 2 Alojas novada pašvaldība deputāts
849 Aivars Mucenieks 1964 Zaļo un Zemnieku savienība Kurzeme 7 Ventspils novada pašvaldība deputāts, domes priekšsēdētājs
850 Kaspars Mucenieks 1980 Progresīvie Zemgale 14 Zemgales Projekts valdes loceklis
851 Anita Muižniece 1987 Jaunā konservatīvā partija Vidzeme 5 Daugmales pamatskola skolotāja
852 Ilze Mukāne 1966 No sirds Latvijai Vidzeme 11 Taksisos Galvenā grāmatvede
853 Sergejs Muļivanovs 1967 Krievu savienība, Latvijas Rīga 26 RSS.LV valdes loceklis
854 Igors Muravjovs 1996 Saskaņa Rīga 34 students  
855 Ēriks Murāns 1977 LSDSP-KDS-GKL Vidzeme 18 Truck Project menedžeris
856 Viktorija Murina 1954 Krievu savienība, Latvijas Rīga 17 partija Latvijas Krievu savienība valdes locekle
857 Žanna Muzikantova 1967 Krievu savienība, Latvijas Kurzeme 2 PKL flote Latvia dispečere
858 Ināra Mūrniece 1970 Visu Latvijai!-TB/LNNK Vidzeme 2 Saeima deputāte, Saeimas priekšsēdētāja
859 Mārtiņš Mūzis 1981 Latviešu Nacionālisti Vidzeme 6 Cēsu DzSP Māju apsaimniekotājs
860 Inita Nagņibeda 1968 Jaunā konservatīvā partija Zemgale 4 Bauskas novada pašvaldība deputāte
861 Aivars Nalivaiko 1962 Zaļo un Zemnieku savienība Vidzeme 26 Inčukalna novada pašvaldība deputāts, domes priekšsēdētājs
862 Aleksandrs Narnickis 1991 Reģionu Apvienība, Latvijas Latgale 12 Ludzas novada pašvaldība Projektu vadītājs
863 Dainis Narnickis 1984 No sirds Latvijai Latgale 6 Danox, IK īpašnieks, direktors
864 Romāns Naudiņš 1980 Visu Latvijai!-TB/LNNK Vidzeme 5 Saeima deputāts, Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas priekšsēdētājs
865 Māris Nātra 1960 Reģionu Apvienība, Latvijas Vidzeme 26 Nātra Māris – ģimenes ārsta prakse Ģimenes ārsts
866 Jānis Nebars 1985 Visu Latvijai!-TB/LNNK Vidzeme 10 Iekšlietu ministrijas Nodrošinājumu valsts aģentūra Izņemto lietu nodaļas vadītāja vietnieks
867 Aija Neilande 1965 Reģionu Apvienība, Latvijas Zemgale 15 VID nodaļas vadītājs
868 Liesma Neipreisa 1954 Jaunā Vienotība Rīga 23 Pensionārs/pensionāre  
869 Ralfs Nemiro 1981 KPV LV, politiskā partija Zemgale 2 Jelgavas novada pašvaldība deputāts
870 Viktorija Niedra 1989 Rīcības partija Latgale 12 Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests Ārsts
871 Edgars Niedrītis 1970 Progresīvie Zemgale 4 Latvijas Bankas Aizsardzības pārvalde apsardzes maiņas galvenais inspektors
872 Olevs Nikers 1977 Progresīvie Rīga 8 Aizsardzības ministrija vecākais eksperts
873 Oļegs Nikiforovs 1965 Krievu savienība, Latvijas Rīga 16 Baltijas starptautiska akadēmija asociētā profesora p.i.
874 Žanis Nikolaičenko 1969 No sirds Latvijai Latgale 4 Pakmarkas struktūrvienības vadītājs
875 Raivis Nikolajevs 1987 No sirds Latvijai Latgale 3 Buru Guru asistents
876 Vladimirs Nikonovs 1955 Saskaņa Latgale 6 Saeima deputāts
877 Nataļja Nikuļina 1988 Saskaņa Rīga 36 Biedrība STREETBASKET Projekta "Sporto Rīga" vadītāja
878 Raimonds Nipers 1961 KPV LV, politiskā partija Latgale 4 Dagdas novada pašvaldība deputāts
879 Raimonds Nitišs 1969 LSDSP-KDS-GKL Vidzeme 4 Rīgas pašvaldības policija galvenais speciālists sadarbības jautājumos starp valstu un pašvaldību iestādēm
880 Viktors Nīcgals 1982 No sirds Latvijai Rīga 18 IT On IT speciālists
881 Sigita Norvele 1985 Visu Latvijai!-TB/LNNK Vidzeme 22 Royal Dandy valdes locekle, friziere, bārddzine
882 Aleksandrs Novickis 1965 Reģionu Apvienība, Latvijas Zemgale 7 Bauskas novada pašvaldība deputāts
883 Oļegs Novodvorskis 1971 Saskaņa Vidzeme 19 Olaines novada pašvaldība deputāts
884 Antoņina Ņenaševa 1988 Progresīvie Rīga 1 Rīgas 22. vidusskola skolotāja
885 Anna Ņešpore 1956 Rīcības partija Latgale 7 I.K. ARvian īpašniece
886 Viktors Ņikitins 1961 Rīcības partija Vidzeme 16 Džokers vadītājs
887 Andrejs Ņilovs 1966 Reģionu Apvienība, Latvijas Rīga 5 DC HOLDING valdes loceklis
888 Olga Odincova 1960 Krievu savienība, Latvijas Zemgale 10 Aizkraukles 1. vidusskola skolotāja
889 Mārīte Odnobokova 1963 Latviešu Nacionālisti Rīga 26 bezdarbniece  
890 Irina Okazina 1996 Rīcības partija Vidzeme 12 Alavanda Bārmenis un menedžera palīgs
891 Aivars Okmanis 1959 Visu Latvijai!-TB/LNNK Zemgale 9 Rundāles novada pašvaldība deputāts, domes priekšsēdētājs
892 Sigita Olbačevska 1976 KPV LV, politiskā partija Rīga 28 Floriena vadītāja
893 Oļegs Oļeščuks 1966 Centriskā partija, Latvijas Rīga 8 arodbiedrība Saimnieki valdes loceklis
894 Aivars Ontužāns 1956 Jaunā konservatīvā partija Vidzeme 11 Jaunpiebalgas vidusskola Jaunsargu instruktors
895 Mila Orlova 1980 Attīstībai Par! Latgale 14 Pašnodarbināta persona  
896 Georgijs Orlovs 1964 Centriskā partija, Latvijas Rīga 9 Voldemars tehniskais darbinieks
897 Vitālijs Orlovs 1964 Saskaņa Zemgale 2 Saeima deputāts
898 Liesma Ose 1964 Attīstībai Par! Rīga 16 Transporta un sakaru institūts mācību prorektore
899 Māra Ose-Kuišele 1987 Attīstībai Par! Vidzeme 15 AdEvo Klientu apkalpošanas vadītāja
900 Dmitrijs Osiņenko 1981 Par Alternatīvu Vidzeme 8 GKS Enerģētiķis valdes priekšsēdētājs
                 
901 Evita Ostrovska 1974 LSDSP-KDS-GKL Vidzeme 14 Bonum factum valdes locekle
902 Linda Ostrovska 1970 No sirds Latvijai Zemgale 10 Radošo ideju centrs “Spāre valdes priekšsēdētāja
903 Edijs Ostrovskis 1987 Jaunā Vienotība Rīga 36 Eiropas Parlaments padomnieks
904 Gundars Ostrovskis 1975 Attīstībai Par! Kurzeme 11 Eiropas komisijas ģenerāldirektorāts Finanšu stabilitāte, finanšu pakalpojumi un kapitāla tirgus savienība vecākais ekonomists
905 Nelda Otvare 1991 Attīstībai Par! Vidzeme 19 partiju apvienība Attīstībai Par! Biroja vadītāja
906 Ieva Margarita Ozola 1958 LSDSP-KDS-GKL Rīga 4 Rīgas Katoļu ģimnāzija direktora vietniece
907 Jogita Ozola 1978 Jaunā Vienotība Vidzeme 16 Rīgas domes Pašvaldības ieņēmumu pārvalde nekustamā īpašuma nodokļa aprēķināšanas nodaļas Zemgales priekšpilsētas sektora galvenā ekonomiste
908 Linda Ozola 1979 Jaunā konservatīvā partija Rīga 3 Rīgas Dome deputāte
909 Zane Ozola 1985 Reģionu Apvienība, Latvijas Zemgale 9 Jēkabpils Agrobiznesa koledža direktores vietniece audzināšanas jomā
910 Rūta Ozoliņa 1992 No sirds Latvijai Rīga 28 Politiskā darbība  
911 Aigars Ozoliņš 1971 Reģionu Apvienība, Latvijas Vidzeme 16 Sadales tīkls Procesu un kontroles daļas būvniecības elektroinženieris
912 Andis Ozoliņš 1948 No sirds Latvijai Zemgale 9 Clean-R Telpu uzkopšanas darbinieks
913 Bruno Ozoliņš 1956 Progresīvie Rīga 26 Ekonomists-matemātiķis  
914 Aivars Ozols 1952 Jaunā Vienotība Kurzeme 12 Pensionārs/pensionāre  
915 Aivars Ozols 1956 Reģionu Apvienība, Latvijas Rīga 18 Metre valdes loceklis
916 Arvīds Ozols 1968 Visu Latvijai!-TB/LNNK Vidzeme 17 Aloja Agro valdes loceklis
917 Elviss Ozols 1980 KPV LV, politiskā partija Vidzeme 11 Tiesu namu aģentūra Vidzemes NĪ daļas pārvaldnieks
918 Jānis Ozols 1970 Jaunā konservatīvā partija Rīga 11 CONTRACTUS SIA Prokūrists
919 Roberts Ozols 1954 Zaļo un Zemnieku savienība Vidzeme 13 partija Latvijas Zaļā partija Ķeguma nodaļas vadītājs
920 Mārtiņš Pabērzs 1993 Progresīvie Latgale 7 Dautkom Mārketinga menedžeris
921 Artis Pabriks 1966 Attīstībai Par! Vidzeme 1 Eiropas Parlaments deputāts
922 Andrejs Pagors 1986 Krievu savienība, Latvijas Rīga 11 Saimnieciskās darbības veicējs pašnodarbinātais
923 Ernando Palasioss 1987 Jaunā Vienotība Rīga 16 LATADVICE SIA starptautisko ekonomisko attiecību speciālists
924 Ruslans Pankratovs 1969 Par Alternatīvu Rīga 4 ATGŪSIM SAVUS VĀRDUS valdes priekšsēdētājs
925 Evija Papule 1964 Saskaņa Vidzeme 1 Rīgas dome padomniece priekšsēdētājam izglītības reformas jautājumos
926 Imants Parādnieks 1968 Visu Latvijai!-TB/LNNK Zemgale 2 Saeima deputāts
927 Linda Pastare 1978 KPV LV, politiskā partija Vidzeme 23 Profesionālās izglītības kompetences centrs Ogres tehnikums skolotāja
928 Lauris Pastars 1981 Jaunā Vienotība Latgale 17 Preiļu novada pašvaldība Labklājības pārvaldes direktors
929 Normunds Pastars 1963 Visu Latvijai!-TB/LNNK Zemgale 10 Jaunsardzes un informācijas centrs Jaunsargu instruktors
930 Viktors Paškovs 1956 Saskaņa Rīga 24 Rīgas dome deputāts
931 Sergejs Pašukovs 1961 Saskaņa Zemgale 11 Iecavas novada pašvaldība deputāts
932 Aleksandrs Pavlovskis 1945 Saskaņa Vidzeme 10 Rīgas namu pārvaldnieks iecirkņa "Jugla" vadītājs
933 Daniels Pavļuts 1976 Attīstībai Par! Rīga 1 Zeno Consulting valdes priekšsēdētājs
934 Jeļena Pārmale 1982 KPV LV, politiskā partija Rīga 26 Milānija, IK īpašniece
935 Uldis Pāže 1983 Latviešu Nacionālisti Rīga 21 Augļu serviss Pasūtījumu pieņemšanas operators
936 Māris Peipiņš 1970 Rīcības partija Kurzeme 6 COPs apsargs
937 Rūdolfs Pelēkais 1997 Reģionu Apvienība, Latvijas Vidzeme 22 Brīvzemnieku pagasta Puikules tautas nams vadītājs
938 Ruta Penēze 1968 Reģionu Apvienība, Latvijas Kurzeme 10 Narvesen Baltija SIA Mazumtirdzniecības reģiona vadītāja
939 Līga Pennere 1971 Visu Latvijai!-TB/LNNK Latgale 9 LIARPS valdes locekle
940 Andris Perjans 1983 Rīcības partija Kurzeme 1 Pašnodarbinātais Miessargs
941 Kristaps Petermanis 1982 Attīstībai Par! Rīga 17 Pašnodarbinātais eksperts valsts pārvaldē, konsultants
942 Ramona Petraviča 1967 KPV LV, politiskā partija Kurzeme 2 MONĒTA Finanšu vadītāja
943 Salvis Petriks 1993 KPV LV, politiskā partija Rīga 6 Kon Group Eksporta vadītājs
944 Valērijs Petrovs 1965 Krievu savienība, Latvijas Latgale 8 Juridiskie darījumi valdes loceklis
945 Vitālijs Petrovs 1975 Rīcības partija Vidzeme 15 TechExpress pārdošanas direktors
946 Santa Pērkone 1992 Visu Latvijai!-TB/LNNK Latgale 14 Rugāju novada dome Kultūras pasākumu organizatore
947 Evita Pētersone 1973 Jaunā konservatīvā partija Kurzeme 12 Darba Iespēju Aģentūra SIA valdes locekle
948 Lauma Pētersone 1990 No sirds Latvijai Rīga 12 Groglass Klientu un pārdošanas konsultants
949 Jeļena Pičoha 1984 Rīcības partija Zemgale 1 bezdarbniece  
950 Juris Piebalgs 1984 No sirds Latvijai Zemgale 4 Jūrmalas siltums Kauguru gāzes un biomasas katlu māju galvenais inženieris
951 Normunds Pildiņš 1966 Jaunā konservatīvā partija Zemgale 11 Iniņi SIA valdes priekšsēdētājs
952 Igors Pimenovs 1953 Saskaņa Rīga 17 Saeima deputāts
953 Juris Pinsters 1949 Latviešu Nacionālisti Kurzeme 6 bezdarbnieks  
954 Eduards Piņkovskis 1971 No sirds Latvijai Rīga 31 Aleks-P Autovadītājs
955 Edijs Pipars 1989 Reģionu Apvienība, Latvijas Rīga 6 biedrība Palīdzēsim viens otram valdes priekšsēdētājs
956 Helēna Piziča 1949 Jaunā Vienotība Latgale 12 Biedrība Vārkavas novada pensionāri valdes priekšsēdētāja
957 Rihards Pīks 1941 Attīstībai Par! Vidzeme 4 partija Latvijas attīstībai valdes loceklis
958 Arvīds Platpers 1948 Reģionu Apvienība, Latvijas Vidzeme 2 Saeima deputāts
959 Līvija Plavinska 1959 Jaunā Vienotība Latgale 2 Rēzeknes novada pašvaldības Nautrēnu pagasta pārvaldē pagasta pārvaldes vadītāja
960 Artūrs Toms Plešs 1992 Attīstībai Par! Zemgale 4 Bauskas novada pašvaldība deputāts
961 Gundars Plešs 1962 Visu Latvijai!-TB/LNNK Vidzeme 14 Limbažu novada pašvaldība deputāts
962 Jakovs Pliners 1946 Krievu savienība, Latvijas Rīga 5 Rīgas vispārizglītojošā privātā vidusskola Evrika direktora vietnieks
963 Karina Ploka 1975 Jaunā Vienotība Zemgale 17 Labklājības ministrija parlamentārā sekretāre
964 Zane Plotko 1988 No sirds Latvijai Zemgale 12 Tukuma slimnīca Podologs
965 Alita Plūksna 1986 Visu Latvijai!-TB/LNNK Vidzeme 25 efn Nord montētājs
966 Māris Pļaviņš 1951 LSDSP-KDS-GKL Vidzeme 5 MS Gaiļezers filiāles vadītājs ārsts-nefrologs
967 Mārtiņš Pļaviņš 1985 Zaļo un Zemnieku savienība Rīga 16 Valsts Robežsardzes koledža sporta instruktors
968 Arvis Pļavnieks 1997 Latviešu Nacionālisti Rīga 16 Latvijas Meliorācija palīgstrādnieks
969 Pāvels Podļesnijs 1965 Centriskā partija, Latvijas Rīga 6 Dinex Tehniskā departamenta vadītājs
970 Sergejs Pogorelovs 1987 Attīstībai Par! Rīga 18 partija Latvijas attīstībai valdes loceklis
971 Anna Poindere 1986 Zaļo un Zemnieku savienība Rīga 31 FMR Advisory Biznesa menedžere
972 Andris Polis 1954 Visu Latvijai!-TB/LNNK Vidzeme 24 zs Tožiņi vadītājs
973 Tatjana Ponomarenko 1969 Rīcības partija Rīga 21 LIIR Latvija uzkopšānas darbu vadītāja
974 Sintija Popena 1990 Progresīvie Rīga 11 DDB WORLDWIDE LATVIA Video speciāliste
975 Vilnis Poriņš 1981 KPV LV, politiskā partija Vidzeme 14 G4S Latvia Objekta vadītājs
976 Roberts Portnojs 1986 Progresīvie Latgale 6 Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests LRC Galvenais speciālists OMT nodrošinājuma jautājumos
977 Inese Posse 1971 Jaunā konservatīvā partija Rīga 26 Valsts darba inspekcija inspektore
978 Sergejs Potapkins 1977 Saskaņa Rīga 5 Saeima deputāts
979 Andrejs Požarnovs 1962 LSDSP-KDS-GKL Rīga 2 Baldones novada pašvaldība priekšsēdētāja vietnieks
980 Edgars Praličs 1990 No sirds Latvijai Vidzeme 8 Sliko direktors
981 Ilga Pranča-Hartingera 1966 KPV LV, politiskā partija Kurzeme 4 Maras Manor valdes locekle
982 Māra Priedīte 1941 Par Alternatīvu Vidzeme 9 Pensionārs/pensionāre  
983 Aigars Priednieks 1970 Jaunā Vienotība Kurzeme 8 Mikrouzņēmums individuālais komersants
984 Ziedonis Priedols 1966 No sirds Latvijai Zemgale 16 Pensionārs/pensionāre  
985 Pāvels Prozors 1960 Krievu savienība, Latvijas Latgale 16 Latvijas Nacionālā nekustamo īpašumu aģentūra vecākais sargs
986 Aļona Prudņikova 1984 Rīcības partija Rīga 11 bezdarbniece  
987 Aleksandrs Prutkovs 1967 Krievu savienība, Latvijas Vidzeme 8 partija Latvijas Krievu savienība Salaspils nodaļas vadītājs
988 Ēriks Pucens 1986 KPV LV, politiskā partija Kurzeme 3 Kuldīgas novada pašvaldība deputāts
989 Ainārs Pudulis 1970 No sirds Latvijai Latgale 17 Biedrība  Latgolai i Latvijai valdes loceklis
990 Ivars Puga 1960 KPV LV, politiskā partija Rīga 37 Latvijas Nacionālais teātris aktieris
991 Andris Puide 1976 Visu Latvijai!-TB/LNNK Rīga 15 Mārupes novada pašvaldība deputāts
992 Nadīna Puidīte 1947 Latviešu Nacionālisti Zemgale 9 Pensionārs/pensionāre  
993 Inga Puka 1981 Par Alternatīvu Rīga 17 Biedrība Dzintarkrasta serviss sociālais darbinieks
994 Arnis Puksts 1980 KPV LV, politiskā partija Rīga 18 Intelligent Agency valdes priekšsēdētājs
995 Ivars Puksts 1971 Jaunā konservatīvā partija Vidzeme 27 Valmieras stikla šķiedra elektriķis, arodkomitejas loceklis
996 Edvīns Puķe 1961 Centriskā partija, Latvijas Zemgale 1 Sarkanā zvaigzne Rīga valdes priekšsēdētājs
997 Olafs Pulks 1963 Jaunā Vienotība Vidzeme 4 Rīgas dome deputāts
998 Gatis Puriņš 1972 Jaunā Vienotība Rīga 24 Salaspils novada pašvaldība palīgs domes priekšsēdētājam
999 Māris Puriņš 1980 Attīstībai Par! Latgale 11 Alpha Finance Group valdes loceklis
1000 Iveta Purne 1963 No sirds Latvijai Rīga 4 Biedrības Dzintarkrasta serviss sociālās aprūpes centrs Liepa sociālais darbinieks
                 
1001 Roberts Purnis 1995 Latviešu Nacionālisti Rīga 2 partiju apvienība Latviešu Nacionālisti valdes loceklis
1002 Rihards Pušmucāns 1984 No sirds Latvijai Vidzeme 22 Pašnodarbinātais. jurists
1003 Dzintra Putniņa 1946 Latviešu Nacionālisti Rīga 19 Pensionārs/pensionāre  
1004 Aigars Putniņš 1966 Latviešu Nacionālisti Kurzeme 5 Pētniecības ilgtermiņa projekts Latvijas vēsture un sabiedrība 20. gadsimta pirmajā pusē vadītājs
1005 Renārs Putniņš 1976 Jaunā Vienotība Rīga 7 Saeima deputāts
1006 Roberts Putnis 1976 Progresīvie Rīga 2 PROGRESĪVIE, partija priekšsēdētājs
1007 Edgars Putra 1983 Zaļo un Zemnieku savienība Kurzeme 3 Saeima deputāts
1008 Juris Pūce 1980 Attīstībai Par! Kurzeme 1 partiju apvienība Attīstībai Par! valdes līdzpriekšēdētājs
1009 Zane Pūpola 1988 Progresīvie Kurzeme 7 Latvijas vides aizsardzības fonda administrācija vecākā eksperte LIFE Atbalsta vienībā
1010 Pēteris Pūrītis 1970 Attīstībai Par! Rīga 37 BR Group Projektu vadītājs
1011 Edgars Račevskis 1936 Latviešu Nacionālisti Rīga 3 Rīgas Latviešu Biedrība, Vīru koris Latvis Galvenais diriģents un mākslinieciskais vadītājs
1012 Vigo Račevskis 1962 Latviešu Nacionālisti Vidzeme 2 Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskola direktors
1013 Andrejs Radzevičs 1966 Reģionu Apvienība, Latvijas Kurzeme 15 Durbes novada pašvaldība deputāts, domes priekšsēdētāja vietnieks
1014 Maija Radziņa 1978 Attīstībai Par! Rīga 19 Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca arsts radiologs
1015 Roberts Raimo 1968 Zaļo un Zemnieku savienība Rīga 21 Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmija Vieslektors
1016 Solveiga Raja 1944 Par Alternatīvu Vidzeme 11 Pensionārs/pensionāre  
1017 Artis Ramutis 1979 Jaunā konservatīvā partija Zemgale 10 Baltais sniegs SIA Komercobjektu tirdzniecības darījumu vadītājs
1018 Juris Rancāns 1977 Jaunā konservatīvā partija Latgale 5 VID vecākais izmeklētājs
1019 Jānis Raņķis 1975 Rīcības partija Vidzeme 4 Māju apkalpošana apsargs-administrators
1020 Olga Raņševa 1979 Krievu savienība, Latvijas Latgale 9 Saimnieciskās darbības veicēja pašnodarbinātais
1021 Guntis Rasims 1984 Reģionu Apvienība, Latvijas Latgale 4 Rēzeknes novada pašvaldība deputāts
1022 Artis Rasmanis 1971 Zaļo un Zemnieku savienība Vidzeme 6 Saeima deputāts
1023 Līga Rasnača 1956 Progresīvie Zemgale 1 Latvijas Universitāte asociētā profesore, vadošā pētniece
1024 Dzintars Rasnačs 1963 Visu Latvijai!-TB/LNNK Rīga 5 Ministru kabinets Tieslietu ministrs
1025 Ilga Raščevska 1963 Rīcības partija Latgale 9 VSAC Latgale filiāle Lubāna saimniecības parzine
1026 Iveta Ratinīka 1978 Attīstībai Par! Latgale 4 Āgenskalna Valsts ģimnāzija latviešu valodas un literatūras skolotāja
1027 Jānis Ratkevičs 1983 Visu Latvijai!-TB/LNNK Rīga 19 Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija vecākais konsultants
1028 Arvīds Ratnieks 1955 Visu Latvijai!-TB/LNNK Latgale 16 Baltijas Apdrošināšanas nams, AAS apdrošinātājs
1029 Edvards Ratnieks 1988 Visu Latvijai!-TB/LNNK Rīga 13 Rīgas dome referents deputātu frakcijā Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”
1030 Elza Rauda 1993 Progresīvie Zemgale 11 4finance Biznesa datu analītiķe
1031 Mareks Raups 1973 LSDSP-KDS-GKL Vidzeme 2 partija Kristīgi demokrātiskā savienība valdes priekšsēdētājs
1032 Vano Razmadze 1970 Krievu savienība, Latvijas Rīga 21 Latvijas Apvienotā policistu arodbiedrība jurists
1033 Romualds Ražuks 1955 Jaunā Vienotība Vidzeme 6 Saeima deputāts
1034 Nikolajs Redkins 1946 Rīcības partija Rīga 16 Pensionārs/pensionāre  
1035 Dāvis Reinbergs 1991 KPV LV, politiskā partija Zemgale 8 ALVIMA Jelgavas SIA Loģistiķis
1036 Viesturs Reinfelds 1956 Reģionu Apvienība, Latvijas Zemgale 5 Lauku atbalsta dienests Zemgales reģionālās lauksaimniecības pārvaldes vadītājs
1037 Dagnis Reinsons 1973 LSDSP-KDS-GKL Rīga 7 Rīgas Satiksme dispečers, galastacijas
1038 Jānis Reirs 1961 Jaunā Vienotība Zemgale 1 Ministru kabinets Labklājības ministrs
1039 Dana Reizniece-Ozola 1981 Zaļo un Zemnieku savienība Rīga 1 Ministru kabinets Finanšu ministre
1040 Juris Rēķis 1950 Latviešu Nacionālisti Rīga 20 Jureks un ko valdes priekšsēdētājs
1041 Maija Rēriha 1950 Progresīvie Kurzeme 3 Biedrība Līvu (lībiešu) savienība – Līvõd Īt Kolkas nodaļas vadītāja
1042 Rudīte Rēriha 1976 Progresīvie Rīga 15 Pašnodarbinātā  
1043 Ivans Ribakovs 1960 Saskaņa Latgale 4 Saeima deputāts
1044 Dmitrijs Ribņikovs 1977 Krievu savienība, Latvijas Latgale 6 Latvijas krievu kopienas Daugavpils nodaļa vadītāja vietnieks
1045 Edgars Riekstiņš 1983 Reģionu Apvienība, Latvijas Kurzeme 6 Balto Link SIA Projektu vadītājs
1046 Jānis Riekstiņš 1974 No sirds Latvijai Kurzeme 14 Celtniecība  
1047 Sandis Riekstiņš 1979 Jaunā konservatīvā partija Zemgale 2 LIMBAŽU MELIO SIA valdes loceklis
1048 Kārlis Rimša 1948 Reģionu Apvienība, Latvijas Zemgale 6 Jelgavas novada pašvaldība deputāts
1049 Edgars Rinkēvičs 1973 Jaunā Vienotība Rīga 1 Ministru kabinets Ārlietu ministrs
1050 Imants Riņķis 1945 Latviešu Nacionālisti Rīga 27 Pensionārs/pensionāre  
1051 Inguna Rībena 1956 Visu Latvijai!-TB/LNNK Zemgale 3 Saeima deputāte
1052 Artis Rītelis 1981 Reģionu Apvienība, Latvijas Zemgale 14 Pārvadājam.lv īpašnieks
1053 Ludmila Rjazanova 1965 Saskaņa Kurzeme 4 Liepājas pašvaldība deputāte
1054 Ludmila Rodionova 1954 Krievu savienība, Latvijas Vidzeme 5 Olaines krievu kopiena valdes locekle
1055 Anna Romanova 1994 Latviešu Nacionālisti Rīga 15 RAKUS Gaiļezers sanitāre / slimnieku kopēja
1056 Aigars Romulis 1987 Attīstībai Par! Vidzeme 23 Sadales tīkls Tehniķis
1057 Aksels Roshofs 1961 Jaunā Vienotība Vidzeme 10 Neatliekamās palīdzības dienests, Rīgas reģionālais centrs vadītājs
1058 Uģis Rotbergs 1961 Jaunā Vienotība Rīga 8 Remote sensing valdes loceklis
1059 Māris Rozenbergs 1978 Jaunā Vienotība Kurzeme 5 LM AUTO SIA Prokūrists
1060 Ēriks Rozencveigs 1930 Par Alternatīvu Rīga 8 Pensionārs/pensionāre  
1061 Pēteris Rožinskis 1958 Zaļo un Zemnieku savienība Latgale 7 Riebiņu novada pašvaldība deputāts, domes priekšsēdētājs
1062 Artūrs Rubiks 1970 Saskaņa Rīga 16 Saeima deputāts
1063 Raimonds Rubiks 1963 Saskaņa Latgale 7 Saeima deputāts
1064 Evija Rubina 1975 Reģionu Apvienība, Latvijas Zemgale 11 RKS PRESTIŽS SIA izpilddirektore
1065 Andris Rubins 1947 Latviešu Nacionālisti Rīga 1 Latvijas Universitāte profesors, Dermatoveneroloģijas katedras vadītājs
1066 Silvestrs Rubins 1973 Latviešu Nacionālisti Kurzeme 1 Latvijas Universitāte, Medicīnas fakultāte docents
1067 Arvīds Rubīns 1958 Krievu savienība, Latvijas Latgale 10 Mikor būvdarbu vadītājs
1068 Aigars Rublis 1977 Jaunā Vienotība Zemgale 5 Nodarbinātības valsts aģentūra Jelgavas filiāles vadītājs
1069 Raimonds Rublovskis 1967 Saskaņa Rīga 14 Rīgas pašvaldības policija Galvenais speciālists stratēģiskās plānošanas jautājumos
1070 Vladimirs Rudzītis 1964 No sirds Latvijai Kurzeme 2 Aizputes novada pašvaldības policija inspektors
1071 Ilze Ruģele 1977 Latviešu Nacionālisti Rīga 6 Klippan Saule Tekstilizstrādājumu tehnologs - dizainers
1072 Andris Rukmanis 1961 Zaļo un Zemnieku savienība Rīga 8 Zvērinātu advokātu kolēģija advokāts
1073 Jānis Ruks 1963 Reģionu Apvienība, Latvijas Vidzeme 4 Saeima deputāts
1074 Dace Rukšāne-Ščipčinska 1969 Attīstībai Par! Vidzeme 3 GOLIN RIGA Tekstu autors
1075 Ilvars Rullis 1971 KPV LV, politiskā partija Vidzeme 19 Valkas pilsētas kultūras nams saimniecības pārzinis
1076 Māris Rumaks 1973 Reģionu Apvienība, Latvijas Latgale 17 Baltic Flags izpilddirektors
1077 Gundega Rupenheite 1973 Progresīvie Zemgale 3 Biedrība Latvijas Sarkanais Krusts Projekta"„Sociālā darbinieka un sociālā mentora pakalpojumu nodrošināšana patvēruma meklētājiem un personām ar bēgļu vai alternatīvo statusu” vadītāja
1078 Genādijs Rusanovs 1991 Reģionu Apvienība, Latvijas Rīga 13 Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieku Rīgas reģiona arodorganizācija priekšsēdētājs
1079 Gunārs Rusiņš 1960 Visu Latvijai!-TB/LNNK Vidzeme 8 Aizsardzības ministrija Militārā izdienas pensija (rezerves majors)
1080 Ērika Ruskule 1965 Zaļo un Zemnieku savienība Latgale 13 Valsts vides dienests Rēzeknes reģionālā vides pārvalde direktore
1081 Inta Ruskule 1967 Progresīvie Latgale 4 Daugavpils pilsētas pašvaldība nekustamā īpašuma attīstības nodaļas vadītāja
1082 Jānis Rušenieks 1959 Reģionu Apvienība, Latvijas Vidzeme 19 Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola lektors
1083 Elīna Rutkovska 1991 Progresīvie Rīga 28 studente  
1084 Mārtiņš Ruža 1971 Zaļo un Zemnieku savienība Zemgale 10 Brīvmākslinieks  
1085 Gita Rūtiņa 1965 Jaunā Vienotība Zemgale 7 Kokneses novada pašvaldība deputāte
1086 Jevgēnijs Sadovskis 1989 No sirds Latvijai Rīga 3 Lokalise Pārdošanas Direktors
1087 Aleksandrs Sakovskis 1965 Saskaņa Vidzeme 5 Rīgas namu apsaimiekotājs Attīstības direktors
1088 Leonīds Salcevičs 1954 Jaunā Vienotība Zemgale 3 Jēkabpils pilsētas pašvaldība deputāts
1089 Pēteris Salenieks 1957 Reģionu Apvienība, Latvijas Vidzeme 9 Garkalnes novada pašvaldība deputāts
1090 Ansis Saliņš 1983 Jaunā Vienotība Zemgale 8 zs Iesalnieki-1 vadītājs
1091 Dzintars Saliņš 1971 Visu Latvijai!-TB/LNNK Vidzeme 15 Latvijas Mobilais Telefons Darba aizsardzības inženieris
1092 Renāte Salmane 1978 No sirds Latvijai Rīga 10 Centrālā Finanšu un līgumu aģentūra eksperte
1093 Andrejs Salmins 1976 No sirds Latvijai Kurzeme 10 Skrundas novada pašvaldība deputāts
1094 Maija Salmiņa 1977 No sirds Latvijai Zemgale 8 Sentor Farm aptiekas, Mēness aptieka Tukumā aptiekas vadītāja, farmaceits
1095 Alīna Samīte 1985 Jaunā Vienotība Rīga 33 Iekšlietu Ministrijas Pilsonības un Migrācijas Lietu Pārvalde Rīgas 3.nodaļa Klientu apkalpošanas speciāliste
1096 Vladimirs Samohins 1959 No sirds Latvijai Vidzeme 3 Ķeguma komercnovirziena vidusskola direktors
1097 Gabriella Sandlere 1996 Saskaņa Rīga 33 VID Juridiskās un pirmstiesas strīdu izskatīšanas pārvaldes Tiesvedības daļas Otrā nodaļa Galvenā juriste
1098 Irēna Saprovska 1948 Latviešu Nacionālisti Rīga 9 Pensionārs/pensionāre  
1099 Gagiks Sarkisjans 1955 Krievu savienība, Latvijas Rīga 23 Pensionārs/pensionāre  
1100 Aleksandrs Saško 1982 Rīcības partija Latgale 10 Guard Services apsargs
                 
1101 Raimonds Saukums 1958 Rīcības partija Zemgale 7 COPs apsargs
1102 Andris Saulītis 1981 Jaunā konservatīvā partija Kurzeme 6 Valsts darba inspekcija Zemgales Reģionālās VDI vadītājs, galvenais Valsts inspektors
1103 Aigars Saušs 1981 Attīstībai Par! Kurzeme 13 Pārresoru koordinācijas centrs Kapitālsabiedrību pārvaldības nodaļas konsultants
1104 Maksims Savunovs 1980 Krievu savienība, Latvijas Rīga 27 1st Mobile Store menedžeris
1105 Laurencija Sazone 1971 No sirds Latvijai Rīga 22 Agga Brokeris apdrošināšanas brokeris
1106 Gundars Sebris 1967 Visu Latvijai!-TB/LNNK Kurzeme 6 Talsu Valsts ģimnāzija direktors
1107 Laura Segliņa 1996 Jaunā Vienotība Rīga 35 partija Vienotība Juriste
1108 Andris Sekacis 1970 Attīstībai Par! Rīga 15 Baltic Legal Practice vadošais auditors kvalitātes vadības sistēmas
1109 Inna Seļgicka 1963 Krievu savienība, Latvijas Latgale 14 Biedrība Eridan vadītāja
1110 Pāvels Sereda 1988 Saskaņa Kurzeme 3 Liepājas pašvaldība deputāts
1111 Romans Sereda 1990 No sirds Latvijai Vidzeme 10 Viasms Programmētājs
1112 Aleksandrs Sergejevs 1958 Rīcības partija Kurzeme 11 COPs apsargs
1113 Iveta Sers 1966 Saskaņa Rīga 7 Rīgas dome priekšsēdētāja padomniece
1114 Kārlis Seržants 1959 Zaļo un Zemnieku savienība Rīga